یاسمینا باهر همسر امیریل ارجمند

زندگینامه یاسمینا باهر همسر امیریل ارجمند

نام: یاسمینا

نام خانوادگی: باهر

تاریخ تولد: 1368/12/16

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه سوره

همسر: امیریل ارجمند ( عروس داریوش ارجمند)

یاسمینا باهر

تولد تا تحصیلات یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان 16 اسفندماه 1368 در تهران متولد شد و بازیگری را از دوران مدرسه با تئاتر آغاز کرد و به تحصیل در این رشته در مقطع کارشناسی پرداخت و از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شد.

یاسمینا باهر متولد و بزرگ شده تهران است و یک خواهر دارد که هردو متولد یک روز هستند.

این بازیگر کشورمان درباره دوران کودکی اش در یک برنامه تلویزیونی گفت : که من در دوران کودکی خیلی شیطنت نداشتم اما کارهای خطرناک انجام دادم ، مثلا اینکه من به داییم خیلی علاقه داشتم و اصلا دوست نداشتم ازدواج کند و روزی که قرار بود خانواده همسر دایی ام به خانواده ما بیایند، نقشه کشیده و یه کیسه نمک داخل سماور خالی کردم و به خیال خودم عصبانی میشدند و میرفتند اما این اتفاق باعث شادی جمع شد.

ازدواج یاسمینا باهر

یاسمینا باهر در یک گفتگو درباره ماجرای آشنایی با همسرش امیریل ارجمند گفت:

داریوش ارجمند، پدر امیریل در دانشگاه سوره استاد بازیگری من بود،بعد از مدتی رابطه ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند. طی این رفت و آمدهای خانوادگی من و امیر یل هم با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از شناخت کافی که 4 سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردیم.

یاسمینا باهر و همسرش

یاسمینا باهر و همسرش امیریل ارجمند اسفندماه سال 93 پای سفره عقد نشستند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند. امیریل پسر بزرگ داریوش ارجمند بازیگر سرشناس کشورمان است که علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد.

 

یاسمینا باهر و همسرش

امیریل بازیگر نقش محمود وزیری در سریال معمای شاه است که با بازی در این سریال در میان مخاطبان تلویزیون بیشتر شناخته شد و از جمله سریال های او میتوان به تبریز در مه ، ستایش ، چهل سرباز اشاره کرد.

آغاز بازیگری یاسمینا باهر در سینما و تلویزیون

یاسمینا باهر در اولین تجربه بازیگری اش در سال 88 به عنوان بازیگر مقابل دوربین فیلم کادوی دربه در ساخته یوسف تیموری رفت.

یاسمینا باهر

آشنایی با علی مسعودی نویسنده فیلم کادوی دربه در نقطه عطفی در دنیای بازیگری یاسمینا باهر بود و علی مسعودی معرف خانم بازیگر در دو کار بعدی اش بود.

یاسمینا باهر

سریال شب شیشه ای به کارگردانی مسعود رشیدی در سال 92 اولین حضور یاسمینا باهر در سریالهای تلویزیونی بود. بازی در این سریال به عنوان اولین تجربه بازیگری این بازیگر جوان در تلویزیون بود و نقطه آغازی برای فعالیت های پررنگ تر او شد.

این سکوت شاعرانه نیست نخستین تله فیلمی بود که در آن بازی کرد.

یاسمینا باهر

فیلم سینمایی بدون اجازه به کارگردانی مرتضی هرندی اولین تجربه سینمایی یاسمینا باهر است که سال 89 ساخته شد و سال 91 در سینماهای کشور اکران شد. خانم بازیگر در این فیلم با امیریل ارجمند همبازی بود.

سریال های یاسمینا باهر

اگرچه بازی در سریال شب شیشه ای اولین تجربه بازیگری یاسمینا باهر در تلویزیون است اما بازی در سریال آقا و خانم سنگی به کارگردانی شاهد احمدلو که در سال 94 روی آنتن رفت باعث شهرت خانم بازیگر شد.

یاسمینا باهر و حدیث تهرانی

بازی در نقش سحر یکی از دختران خانواده یکی از نقش های مورد علاقه یاسمینا باهر است که چند سال برای بازی در این نقش صبر کرد و به گفته خودش برای بازی در این نقش متفاوت بیش از 10 بار تست داد تا توانست نظر مثبت شاهد احمدلو را دریافت کند.

یاسمینا باهر

سریال دیوار به دیوار تجربه دیگری برای یاسمینا باهر در زمینه بازیگری در تلویزیون بود که اولین بار نوروز 96 از شبکه سه سیما پخش شد و با استقبال مخاطبان به دومین فصل خود رسید.

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر در سریال دیوار به دیوار بازیگر نقش آتوسا خلیل زاده دختر شاهرخ خلیل زاده و برنده ی مدال طلا در المپیاد است و بازی در این نقش به شهرت او در میان مخاطبان تلویزیون کمک شایانی کرد.

عکسهای یاسمینا باهر

یاسمینا باهر و همسرش

یاسمینا باهر و همسرش

یاسمینا باهر و همسرش

خانواده داریوش ارجمند

یاسمینا باهر

  • گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف