درخواست عجیب دختر آبادانی از حمید فرخ‌نژاد

سلبریتی از اقشار شناخته شده در جامعه هستند و صفحات اجتماعی آنها توسط میلیونها مخاطب دنبال می شود بنابراین اگر اطلاعاتی را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به اشتراک گذارند توسط طرفداران بی شماری مشاهده می شود.

حمید فرخ نژاد اینستا

حمید فرخ نژاد یکی از هنرمندان فعال در اینستاگرام است که طرفداران بسیاری در اینستاگرام دارد. این هنرمند در جدیدترین پُست اینستاگرامی خود، در خواست عجیب یک دختر جنوبی را به اشتراک گذاشت.

حمید فرخ نژاد با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

سلام و عرض ادب
جناب فرخ نژاد عزیز یه عرضی داشتم خدمت شما
من دختری هستم 32 ساله و اهل شهر آبادان.متولد سال 1367 که در اثر جنگ خانواده من ناپدید شدن و منو منتقل کردن به شهر اهواز به پرورشگاه فتح المبین.خواستم ازتون سوال کنم و البته خواهش کنم که آیا میشه یک پست راجب این قضیه برای من بذارین که شاید خانواده من از این طریق منو پیدا کنن و بنده هم اونا رو ؟ خیلی عذر میخوام که این مسئله رو عنوان کردم.

نمیدونم این درخواست من تا چه حدی قابل قبول هست،ولی من باید خانواده خودمو پیدا کنم و متاسفانه هیچ ردی از خونواده خودم ندارم.چون شما اهل خوزستان و آبادان هستین گفتم شاید بتونین یه راهنمائی کنین یا اینکه از این طریق که گفتم خدمتتون یه آثاری یا سرنخی پیدا بشه.مادر من اگر که زنده باشن حتما چشم انتظارن

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف