بدون عنوان

چهره ی ضعیف و بی حال کایلی جنر بعد زایمان

کایلی جنر، با انتشار استوری متفاوتی در اینستاگرامش، از سختی های پس از زایمان گفت و به قول معروف سعی کرد به خانم های تازه مادر شده برای مراقبت از خودشان، انگیزه بدهد اما وضعیت ظاهری او و تغییرات واضح چهره ی خانم سلبریتی که تصویرش را در این بخش از ویکی‌لایفمشاهده می کنید، باعث شد تا مخاطبان با این ویدئو جور دیگری روبرو شوند. بسیاری از رسانه ها او با چهره و قیافه داغون توصیف کرده اند.

کایلی جنر

تغییر چهره ی مشهود کایلی جنر و ضعف نشسته در ظاهر او به خوبی در تصاویر پیداست و همین باعث شده تا برخی از دنبال کنندگان صفحه شخصی او در اینستاگرام، به این مورد اشاره کنند و حتی باجنبه طنز به این مسئله بپردازند.

کایلی جنر در این ویدئو پس از اشاره به سخت بودن این دوران و دشواری های پس از زایمان، از خانم هایی که تازه مادر شده اند می خواهد که مراقب خود باشند و برای بازگشت به شرایط ایده آل قبلی خود را تحت فشار قرار ندهند.

برخی از کاربران معتقد بودند که چهره ی ضعیف و خسته ی او نه تنها انگیزه بخش نیست بلکه هر مخاطبی را دچار ضعف و بی حالی می کند پس بهتر بود ابتدا حال و روزش بهتر میشد بعد برای انگیزه بخشی به دیگران، استوری منتشر میکرد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف