یادداشت هومن حاجی عبداللهی در اینستاگرام

هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت، با سریال خوشنام در قاب تلویزیون ظاهر شد. با پایان یافتن این سریال پر مخاطب شهرام کاراکتر اصلی خوشنام استوری تامل برانگیزی را در اینستاگرام خود منتشر کرد، استوری که سبب رفع خستگی آقای بازیگر و عوامل سریال خوشنام شد. در ادامه این استوری را منتشر نموده ایم.

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاج عبداللهی که به تازگی در سریال خوشنام نقش شهرام را ایفا نموده است، جوان خطاکاری که در پی جبران گذشته تاریک و ویرانه‌اش است، در صفحه اینستاگرام خود استوری منتشر کرد که در آن فردی به گناهش اقرار کرده و با دیدن سریال خوشنام تصمیم می گیرد، خوشنام شود و دیگر خطا نکند.

این پیام واکنش احساسی هومن حاج عبداللهی را در برداشت و او در جوابیه نوشت:

همین یه پیام برای رفع خستگی کل گروه کفایت می کنه.

سریال «خوشنام» مجموعه به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و به نویسندگی محسن کیایی، علی کوچکی و فهیمه سلیمانی و تهیه‌کنندگی احمد زالی است که روایتگر زندگی شخصی به نام «شهرام» است که از زندگی قبلی خودش بازگشته و در پی توبه و جبران اشتباهات گذشته خود می باشد.

در سریال خوشنام بازیگرانی همچون حمید لولایی، هومن حاجی عبداللهی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، عباس جمشیدی فر، رضا فیاضی، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، امیر غفارمنش، امیر کربلایی زاده، خسرو احمدی، نیلوفر رجایی‌فر، رابعه مدنی، اکبر سنگی، مریم سرمدی، محمدرضا داوود نژاد، کریم قربانی، الهه جعفری و…. به هنرمندی پرداخته اند.