یادداشت تلخ میترا رفیع در سالروز فوت پدر+ عکس

میترا رفیع بازیگر پرکار این روزهای تلویزیون که با ایفای نقش در سریال تاریخی و عاشقانه گیلدخت و سریال بی همگان بین بینندگان تلویزیون مشهور و محبوب شده است، در سالروز آسمانی شدن پدرش، عکسی از خود در آغوش او را منتشر کرد که در ادامه این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف مشاهده خواهید کرد.

میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت که سال ها پیش پدرش را از دست داده، در تازه ترین استوری خود عکسی از کودکیش در آغوش پدر را منتشر نمود و به مناسبت سالروز فوت پدرش با احساساتی عمیق برای او نوشت:

 سالروز رفتن ات همیشه سرد است

سرد…

چرا از این جهان رفتی بابا

میترا رفیع در آغوش زنده یاد پدرش

بیوگرافی میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 12 آذر 1373 در تهران است. او مجرد بوده و دارای یک خواهر و خواهرزاده است.

میترا رفیع که اولین بار در سریال از سرنوشت در سال 1398 در نقش مه لقا در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و با فیلم کلمبوس تجربه بازیگری در سینما را به دست‌آورد، تا کنون در آثاری مانند بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و… ایفای نقش نموده است.

این بازیگر علاوه بر سینما و تلویزیون سابقه بازی در تئاتر دارد و در نمایش نامه های باغ آلبالو، مونولوگ کافه پولشری، اسب های پشت پنجره، دوزخ و نقطه چین ها به روی صحنه رفته و موفق به دریافت جوایز و افتخارات ارزنده ای شده است. او کارگردانی نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را نیز بر عهده داشته است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف