کیم کارداشیان: حاضرم برای جوان ماندن «مدفوع» بخورم!

کیم کارداشیان در اعترافی جنجالی اعلام کرد که با خوردن مدفوع  هیچ مشکلی ندارد؛مادامی که او را جوان نگه دارد!

به گزارش ایران آرت به نقل از ایندیپندنت، کیم کارداشیان چهره شاخص  دنیای مد و سینما که همیشه کوچک‌ترین اتفاق‌های زندگی‌ خود را هم به بزرگ‌ترین بحث‌های جنجالی در فضای مجازی تبدیل می‌کند، این بار در مصاحبه با نیویورک‌تایمز اعتراف کرد که در ازای جوان ماندن، از خوردن مدفوع هم ترسی ندارد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

بازیگر ۴۱ ساله مجموعه تلویزیونی واقع‌گرای “کارداشیان‌ها” که مدت زیادی نیست از عروسی خواهرش در پورتوفینو ایتالیا به خانه برگشته است، در این مصاحبه که گفت: “اگر به من بگویند که هر روز باید مدفوع بخورم تا جوان‌تر به‌نظر برسم، این‌ کار را می‌کردم. قطعا انجامش می‌دادم.”

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

کیم کارداشیان چندی پیش هم در مصاحبه با الن، حرفی زد که برای چندین روز متوالی او را در صدر اخبار سرگرمی نشاند. این شخصیت رسانه‌ای که قدش تنها هفت سانتی‌متر بیشتر از ۱.۵ متر است و با این حال از معروفترین مدل‌های دنیا است، گفته بود تا زمانی که خوب به نظر برسد، پوشک هم استفاده می‌کند و برای گذراندن یک شب فوق‌العاده “به‌ معنای واقعی کلمه”، هرچیزی می‌پوشد: “اصلا برایم مهم نیست لباس راحتی نباشد. مهم نیست خیلی بلند باشد؛ اگر لازم باشد لباسی بپوشم که نتوانم دستشویی بروم و مجبور باشم پوشک بپوشم، برایم مهم نیست و این‌ کار را انجام خواهم داد.”

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف

کیم کارداشیان، مدل آمریکایی ارمنی‌تبار حالا از بحث پوشک به مدفوع رسیده و واکنش طرفداران در رسانه‌های اجتماعی را برانگیخته است؛ اینکه او اگر لازم باشد برای جوان ماندن به سراغ خوردن مدفوع خواهد رفت.

 

برخی درباره اینکه آیا کیم کارداشیان تا امروز از این اکسیر جوانی استفاده کرده یا نه، ابراز تردید کردند و برخی درباره مواد استفاده‌شده در کرم‌های آرایشی جدید او پرسیدند تا مطمئن شوند در تولید این محصولات از مدفوع استفاده نکرده است.

 

در مصاحبه با نیویورک‌تایمز بود که کیم کارداشیان از خط تولید کرم‌های آرایشی “اس‌کی‌کی‌ان” (SKKN) صحبت کرده و مژده داد که محصولات تازه او که ۹ کرم برای ۹ مرحله استفاده‌اند، تا آخر ژوئن در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. البته این بازیگر پرسروصدا و شیفته مد درباره اینکه آیا مدفوع هم جزو ترکیبات استفاده‌شده در این کرم‌ها بوده است یا نه،سر باز زده است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف