کودکی تا بحال سارا بهرامی+ عکس

سارا بهرامی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون ایران است که آثار درخشانی را در کارنامه هنری خود دارد. سارا بهرامی که بین مخاطبان تلویزیون با بازی در سریال پروانه و سریال پرده نشین در نقش مائده شناخته شده است، به تازگی در یکی از جدیدترین آثار شبکه نمایش خانگی به نام حرفه ای در نقش سونیا درخشیده است. در این بخش از فرهنگ و هنر ویکی‌لایف عکس جالب و قدیمی از این بازیگر خوب کشورمان که اصالتا اصفهانی می باشد، منتشر نموده ایم.

سارا بهرامی

سارا بهرامی که این روزها با بازی در سریال حرفه ای توجهات را بخود بیش از پیش جلب کرده است متولد 2 بهمن 1361 در اصفهان است. او در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و دو خواهر و یک برادر دارد.

ایفاگر نقش پروانه در سریال پروانه فارغ‌التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن مازندران می باشد و تا کنون در قالب نقش های متفاوت جلوی دوربین رفته و در نقش های طنز و جدی هنر بازیگری اش را به نمایش گذاشته است. سارا بهرامی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم دارکوب در نقش یک مادر معتاد را از آن خود کند. سارا بهرامی مجرد اسـت و تاکنون ازدواج نکرده اسـت.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف