کودکی بهاره افشاری بهمراه برادرش بابک+ عکس

بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون که بعد از سالها هنوز هم بسیاری از مردم او را با نقشش در سریال او یک فرشته بود می شناسند، در صفحه اینستاگرام خود عکسی از کودکی خود و برادرش بابک را منتشر کرده است، کارگردان مستند سریک رابطه خوبی با برادرش داشته و همیشه او را الگوی زندگی خود معرفی می کند. در این بخش از چهره های ویکی‌لایف عکس زیبای بهاره افشاری و برادرش را مشاهده خواهید کرد.

بهاره افشاری و برادرش

دوران کودکی برای هر کسی یادآور خاطرات زیبا و شیطنت ها و بازیگوشی هاست. هنرمندان نیز از این قاعده مستثنی نیستند، بهاره افشاری بازیگر معراجی ها نیز مانند بسیاری از افراد دوران کودکی خاطره انگیزی داشته و از همان کودکی رابطه صمیمانه ای با برادرش بابک دارد که در بزرگسالی نیز حفظ شده است.

بازیگر نقش بیتا در فاصله ها مدتی پیش به مناسبت تولد برادرش عکسی زیبا از دوران کودکیشان را به اشتراک گذاشت و نوشت:

تولدت مبارک عشق ابدی من

کمی درباره بهاره افشاری و داماد سهیلی ها

بهاره افشاری بازیگر و کارگردان متولد 14 تیر 1363 در شاهرود سمنان و در یک خانواده بسیار مذهبی می باشد. او تنها یک برادر به نام بابک دارد. پدرش تولیدی لباس داشت و به همین خاطر از کودکی به مدل لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بود و بعد از دیپلم پیگیر صنعت مد و لباس شد و با افتتاح مزون لباس وارد حرفه طراحی لباس گشت و در سال 1383 لقب جوانترین طراح لباس ایران را از آن خود کرد.

او با رفت و آمد چهره های هنری به مزون، پایش به عرصه هنر باز شد و با سریال «روزگار غریب» در سال 1383 اولین تجربه حرفه ای را بدست آورد و با ایفای نقش در سریال «او یک فرشته بود» در نقش شیطان، مشهور شد. بهاره افشاری در آثار مختلفی مانند شب های مافیا، معراجی ها، موافقت اصولی، فاصله ها، سر دلبران و… بازی کرده است. بهاره افشاری کارگردان مستند سریک اسب سردار آزمون (فوتبالیست) می باشد.

بهاره افشاری و برادرش بابک افشاری

بابک افشاری برادر بهاره افشاری و داماد خانواده سهیلی هاست، او همسر صبا سهیلی دختر کارگردان معروف سعید سهیلی و خواهر سینا و ساعد سهیلی از بازیگران معروف کشورمان است که در رشته مهندسی ساختمان و عمران تحصیل کرده و در حال حاضر به همراه خواهرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را بهاره افشاری بر عهده دارد.