کارتن‌خوابهایی که در هالیوود مشهور و میلیونر شدند

شاید فکر کنید که هنرپیشه ها یا سلبریتی ها از همان اول افراد ثروتمندی بودند و اصلاً تصور این را ندارید که آن ها زمانی از شدت فقر، حتی خانه ای برای زندگی نداشتند و به اصطلاح بی خانمان بودند. در این قسمت از ویکی‌لایف قصد داریم سلبریتی هایی را به شما معرفی کنیم که قبل از معروف شدن سختی های زیادی کشیده اند.

بازیگر کارتن خواب

جیم کری

جیم کری در سن 16 سالگی از دبیرستان اخراج شد و مجبور بود که خودش برای درآوردن خرج و مخارج خانواده کار کند. مدت ‌زمانی حتی خانه ای برای زندگی کردن نداشت و در پارک های مختلف در کانادا زندگی می کرد.

هلی بری

هلی بری که جوایز بسیار زیادی را به خاطر موفقیت های بزرگ دریافت کرده بود، در دهه بیست سالگی کاملا بی‌ خانمان بود و سختی‌ های زیادی می‌ کشید تا بتواند زندگی اش را سپری کند و در هر شرایطی امیدوار بود که بالاخره می‌ تواند روزی به جایگاه خوبی دست پیدا کند که همین اتفاق هم افتاد.

دکتر فیل (فیل مک گراو)

دکتر فیل معروف ترین روانشناس آمریکایی است که در سن 12 سالگی بی خانمان بود و در یک ماشین در شهر پدری اش زندگی می کردند و بعد مدرک لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در زمینه روانشناسی گرفت و در تگزاس مشغول به کار شد.

چارلی چاپلین

شاید چارلی چاپلین معروف ترین بازیگر در تمام دوره‌ های فیلم سازی باشد اما دوران کودکی بسیار سختی را سپری کرد و یک فرد بی‌ خانمان بود که مجبور بود در خیابان های لندن زندگی کند و بخوابد.

دنیل کریگ

دنیل اکنون حدود 160 میلیون دلار ثروت دارد اما قبلاً لابلای درختان داخل پارک می‌ خوابید و اصطلاحاً یک بی‌ خانمان محسوب می‌ شد تا این که بالاخره وارد هالیوود شد و رشد و ترقی کرد.

کارمن الکترا

کارمن نامزدی داشت که همه دارایی اش را از او دزدید و او دیگر در دهه بیست سالگی هیچ چیز نداشت که با آن زندگی اش را سپری کند و در نتیجه بی‌ خانمان شد و چندین سال در خیابان های کالیفرنیا زندگی کرد.

سیلوستر استالونه

سیلوستر در سال 1970 توانایی پرداخت اجاره خانه اش را در نیویورک نداشت و مجبور شد که آن ها را به صاحبش تحویل دهد و در نتیجه به مدت سه هفته در ایستگاه اتوبوس خوابید.

کلی کلارکسون

کلی یکی از افرادی بود که در لوس آنجلس وضعیت خوبی برای زندگی کردن داشت. یک آپارتمان را اجاره کرد اما به طور تصادفی این آپارتمان آتیش گرفت و خانواده و زندگی اش را از دست داد و مجبور شد که داخل ماشین زندگی کند.

استیو هاروی

استیو هاروی قبل از تبدیل شدن به یک کمدین مشهور، آنقدر از لحاظ مالی مشکلات داشت که داخل پمپ بنزین می خوابید یا از صاحبان هتل های مختلف درخواست می کرد که به او اجازه دهند تا دوش بگیرد و به مدت سه سال کاملا بی‌ خانمان بود.

جنیفر لوپز

مادر جنیفر خیلی از او حمایت نمی کرد و با کار کردنش در هالیوود مخالف بود و در نتیجه او راهش را از خانواده جدا کرد و از خانه آن ها بیرون آمد و در استودیو روی یک مبل می خوابید و هر روز فقط یک تکه پیتزا می خورد تا فقط معده اش خالی نباشد.

 

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف