چهاردهمین سالگرد ازدواج مستانه مهاجر+ عکس

مستانه مهاجر و پژمان بازغی زوج هنرمندی هستند که هر کدام در حرفه خودشان یکی از پرکارترین ها به حساب می آیند. مستانه مهاجر در حوزه تدوین و پژمان بازغی در حوزه بازیگری سینما و تلویزیون در میان مخاطبان این عرصه شناخته شده اند.

مستانه مهاجر و پژمان بازغی 14 سال پیش زندگی مشترکشان را آغاز کردند و امسال چهاردهمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

مستانه مهاجر با انتشار عکسی در اینستاگرامش چهاردهمین سالگرد ازدواجشان را تبریک گفت.

سالگرد ازدواج مستانه مهاجر و پژمان بازغی

مستانه مهاجر با انتشار این عکس نوشت : مبارکمون باشه 14 سالگیمون …

مستانه مهاجر و پژمان بازغی در کنار دخترشان

مستانه مهاجر و پژمان بازغی در شبی که مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بودند درباره ماجرای آشنایی و ازدواجشان صحبت کردند.

مستانه مهاجر و پژمان بازغی اسفندماه سال گذشته در برنامه دورهمی درخصوص ماجرای آشنایی و ازدواجشان صحبت کردند و مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش گفت :من اصلا پژمان بازغی را دوست نداشتم و به نظرم اصلا بازیگر خوبی نبود و وقتی او را میدیدم اصلا حس خوبی نداشتم. در یک جشنواره هم من و هم پژمان فیلم داشتیم و هر دو در آنجا حضور داشتیم . وقتی من مشغول صحبت با دوستم بودم پژمان برای صدا زدن آن دوست مشترک نزد ما آمد و دوستم ما را به هم معرفی کرد و به پژمان گفت خانم مهاجر تدوین گر است و پژمان به شوخی گفت :تدوین تیزر میکنید و این خیلی برای من گران تمام شد و با خودم گفتم پس حس بدم به این بازیگر بیخود نبوده و گفتم مگر فیلم تو دست من نیوفتد آقای بازغی . اما پایان این ماجرا خوش بود و ما سال 84 با هم ازدواج کردیم .

نفس دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر

نفس دختر پژمان بازغی است که تیرماه 1387 متولد شد.

مستانه مهاجر تدوین گر سینما در جشنواره کن

پژمان بازغی و همسرش اختلاف سنی چند ماهه ای با هم دارند و خانم مهاجر اردیبشهت 1353 متولد شد و آقای بازیگر مرداد 1353 متولد شد.

عکسی از مستانه مهاجر و پژمان بازغی و دخترشان نفس