پیکان صفر ، فانتزی جوانی منوچهر هادی

منوچهر هادی یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون است که در سالهای اخیر کارهای موفقی را ارائه داده است. کارگردان نیسان آبی به تازگی صفحه اینستاگرام خود را با عکسی از پیکان به روز کرده که باعث واکنش ها و شوخی های جالبی از طرف کاربران با او شده است. با هم در این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف، نگاهی به این پست و واکنش ها می اندازیم.

منوچهر هادی

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر عکسی از یک پیکان را در صفحه مجازی خود منتشر نمود و از آرزوی دوران جوانی خود یعنی خرید پیکان صفر پرده برداشت و برای دنبال کنندگانش نوشت:

پیکان صفر.

شاید باورتون نشه که یکی از آرزوهای من بعد از سینما این بود که بزرگ شدم یه پیکان صفر بخرم.

زندگی ادامه پیدا کرد و من پیکان صفر خریدم و خیلی حالم باهاش خوب بود.

اون موقع ها میگفتن فلانی پیکان صفر داره، ابهتی داشت.

زندگی ادامه پیدا کرد تا (١4٠١) دیروز که در دفتری واقع در میرداماد قرار داشتم. مقابل اون دفتر چشمم به این پیکان خورد و به طرز عجیبی حالم گرفته شد.

کمی نگاه کردم و به خودم گفتم، چته؟ هی منوچی چی شده؟

اول از همه گذر زمان و اینکه هر چیزی در زمان خودش خوبه و ارزشمند.

دوم اینکه چقدر آرزوهای آدم وقتی بهش میرسی و سپس از اون عبور میکنی حقیر و فراموش شدنی هستند.

و در آخر اینکه با ارزش و ماندنی درون پاک ماست. رفتار ما با خودمون و پیرامونمون.

بقیه اش کهنه میشه، ضعیف میشه و از بین میره،.

مثل پیکان صفر.

مثل خودمون.

ولی دلم براش خیلی سوخت

آخی پیکان صفر حیوونی.

سلامت باشین

انتشار این پست سبب واکنش های جالب و شوخی هایی از طرف کاربران با این کارگردان جوان شده است که نمونه هایی از آنها را در ادامه خواهید خواند:

داداش پس پروژه ی بعدی پیکان سفید رو بساز

همه آرزوشونه بنز یا لامبورگینی بخرن اون وقت شما آرزو دارید پیکان داشته باشید…

چه کپشن قشنگی، منو برگردوند به زمانی که پدرم پیکان داشت… و الان از ابهت خیلی سال پیش که میگفتن فلانی پیکان داشت فقط حرف بجا مونده

بزودی… پیکان نارنجی…

پس لازم شد یه سریال بسازی با اسم پیکان صفر و آرزوهای یه مرد که به پیکان میرسه

خلاصه‌ی زندگینامه منوچهر هادی و همسرش

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون متولد 28 مرداد 1351 در تهران، کارگردان می باشد. او در فیلم من سالوادور نیستم با یکتا ناصر بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون آشنا شد و در اسفند 1394 این آشنایی به ازدواج ختم شد. حاصل این ازدواج دختری به نام سوفیا است.

آقای کارگردان سابقه بازیگری هم دارد و در فیلم ملاقات با طوطی، سریال آرماندو و… ایفای نقش کرده است. او اولین بار با سریال دختران حوا و خداحافظ بچه و دلدادگان به تلویزیون معرفی شد و آثار پر مخاطبی مانند رحمان 1400، من سالوادور نیستم، آینه بغل، عاشقانه، گیسو، نیسان آبی و… را ساخته است. در بسیاری از کارهای ایشان یکتا ناصر به عنوان بازیگر حضور دارد.