پوزش طلبیدن هومن حاجی‌عبدالهی از مردم

هومن حاجی‌عبدالهی، بازیگرِ سریال پایتخت و مجری صداوسیما این روزها به خاطر انتشار توییت های انتقاد برانگیز در صدر اخبار قرار گرفته است، بازیگر سریال خوشنام به دلیل انتشار توییت جنجال برانگیزش در مطلبی جدید از مردم صادقانه عذر خواهی کرد ودر صفحه شخصی‌اش نوشت:

هومن حاجی عبداللهی

من در روزهای گذشته، توییت‌هایی نوشتم که بازخورد خوبی نداشت و موجب رنجش بخش بزرگی از مخاطبان شد. با کمی دقت و مشورت با برخی از دوستان، فهمیدم که آن توییت‌ها اشتباه بزرگی بوده‌اند و پاک‌شان کردم. امیدوارم ملت ایران، که میدانم در روزهای سختی گرفتارند، عذرخواهی صادقانه مرا بپذیرند.

هومن حاجی عبدالهی در روزهای گذشته توییتی را منتشر کرده و نوشته بود:

“روزمان را با نام خدا و گور پدر حرف مردم آغاز کنیم. “

این توییت با واکنش های زیاد و انتقادات فراوانی در اینستاگرام همراه بود، این بازیگر در پاسخ یکی از کاربران که نوشته بود:«مگر همین مردم او را به این جا نرسانده‌اند»؟ پاسخ داده بود که:«نه»!

برخی دیگر از کاربران نیز از او حمایت نموده و بیان کرده اند گور پدر حرف مردم یک عبارت قدیمی با کاربرد مشخص است اما این سخن شهرام سریال خوشنام جریان عجیبی را نسبت به او در فضای مجازی به راه انداخته و بسیاری او را به دهان کجی در مقابل شهروندان دردمند این مملکت متهم نموده اند.

خلاصه‌ی زندگینامه هومن حاج عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی گوینده و مجری تلویزیون متولد 23 تیر 1354 است. او در سال 1382با سلیمه قطبی گوینده و مدیر دوبلاژ ازدواج کرده و دارای یک فرزند پسر به نام جانان است.

هومن حاج عبداللهی در سال 1380 در برنامه کودک «رنگین کمان» از شبکه پنج سینما صداپیشه عروسک «پنگول» بود. او در عرصه دوبله نیز فعالیت داشته است. خوشنام، نون خ، پایتخت، آقا و خانم سنگی، بیمار استاندارد، علی‌البدل، دختر گمشده از آثاری هستند که هومن حاجی عبداللهی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است.