پست احساسی جولیا رابرتز برای تولد دوقلوهایش

جولیا رابرتز و دنی مودر معمولاً زندگی خانوادگی خود را کاملاً خصوصی نگه می دارند و تمایلی به انتشار تصویر و اطلاعات درباره مسائل شخصی خود ندارند اما این بار به بهانه تولد دوقلوهایشان، متفاوت عمل کردند و برای یک موقعیت خاص استثنا قائل شدند.

فرزندان جولیا رابرتز

در 28 نوامبر، دوقلوهای رابرتز و مودر، “هیزل و فینیوس” 17 ساله شدند و همین 17 سالگی آنها بهانه ای بود برای انتشار تصویری خاطره انگیز که در بخش چهره های ویکی‌لایف مشاهده می کنید.

این بازیگر و فیلمبردار هر دو عکس های این نوجوانان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند. رابرتز برای تبریک تولد دوقلوهایش عکسی قدیمی از خود در کنار فین و هیزل در زمان نوزادی آنها منتشر کرد و نوشت:”17 سال از شیرین ترین سال های زندگی” و 17 ایموجی کیک تولد اضافه کرد.

پدر دوقلوها یعنی مدور، در حالی که رابرتز تصویری دیده نشده از دوران نوزادی هیزل و فین را در اینستاگرامش منتشر کرد، با عکسی از بچه ها با پیراهن های یک شکل صفحه خود را بروز کرد.

بجز چند مورد اخیر عکس های زیادی از فین و هیزل منتشر نشده است، البته این تنها دفعه ای نیست که بچه های “رابرتز و مدور” در صفحات اجتماعی آن ها دیده می شوند. بعلاوه، در اوایل امسال، “هیزل” با اولین حضور فرش قرمز خود در جشنواره فیلم کن، در معرض دید عموم قرار گرفت.

رابرتز در سال 2004، دو سال پس از ازدواجش با مودر، دوقلوهایش را بدنیا آورد و در سال 2007، این زوج صاحب پسری به نام “هنری”، که اکنون 14 سال سن دارد، شدند.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف