پرهزینه‌ترین طلاق‌های سلبریتی‌ها

هرکس در رابطه باید تلاش کند تا بتواند آن را زنده و پابرجا نگهدارد اما گاهی اوقات با وجود اینکه دو طرف تلاش می کنند، باز هم نمی توانند شرایط خوبی را به وجود بیاورند و همه چیز به هم می خورد و کار به طلاق کشیده می شود؛ اما طلاق کار راحتی نیست و به زبان آسان می آید.

گرانترین طلاق

بسیاری از افراد معروف دنیا که طلاق گرفته اند، مجبور شده اند خسارت زیادی را پرداخت کنند و هزینه بالایی را بپردازند تا بتوانند از آن زندگی بیرون بیایند. در این قسمت از چهره ها در ویکی‌لایف قصد داریم سلبریتی هایی را به شما معرفی کنیم که طلاق هایشان جزو گران ترین طلاق ها بوده است.

پل مک کارتنی و هیتر میلز

این دو نفر در سال 2002 ازدواج کردند اما عشق آن ها دوام نیاورد و در سال 2006 از یکدیگر جدا شدند. دو سال قبل از این که طلاق آن ها رسمی شود، با هم اختلاف داشتند و هزینه جدایی آن ها از یکدیگر تقریباً 250 میلیون دلار بود و این یکی از گران قیمت ترین طلاق های دنیا محسوب می شود.

کارگردان فیلم سینمایی معروف تایتانیک به نام جیمز کامرون در جولای سال 1997 با همسرش ازدواج کرد. زندگی آن ها فقط یک سال و نیم طول کشید و در سال 1999 طلاق خود را رسمی کردند اما جیمز مجبور شد که 100 میلیون دلار به همسرش بدهد.

کنی راجرز و ماریان گوردون

راجرز جزء افرادی است که پنج بار در زندگیش ازدواج کرده اما گران ترین طلاقش در همین ازدواج یعنی مربوط به همسر چهارمش که 16 سال در کنار یکدیگر زندگی کرده اند، بوده است. ان ها صاحب یک فرزند هستند. جالب است بدانید که طلاق شان 60 میلیون دلار هزینه برداشت.

گای ریچی و مدونا

مدونا ستاره موسیقی پاپ همراه با کارگردان بریتانیایی در سال 2008 زندگی خود را بعد از 8 سال پایان دادند و گزارشات نشان می دهد که طلاق آن ها چیزی بین 76 تا 92 میلیون دلار هزینه برداشت.

کوین کاستنر و سیندی سیلوا

این دو نفر در دانشگاه کالیفرنیا با یکدیگر آشنا شدند. سال 1978 با هم ازدواج کردند اما 16 سال بعد متوجه شدند که دیگر نمی توانند کنار هم باشند؛ در حالی که سه فرزند داشتند. آن ها هم یکی از گران ترین طلاق های دنیا را با مبلغ 80 میلیون دلار رقم زدند.

هریسون فورد و ملیسا ماتیسون

این زوج 17 سال کنار هم زندگی کردند تا اینکه در سال 2000 از هم جدا شدند. علت طلاق هم خیانت بود و طلاق آن ها در سال 2001 کاملاً رسمی شد و این آقا مجبور شد که 118 میلیون دلار به همسرش بدهد تا از هم جدا شوند.

استیون اسپیلبرگ و امی ایروینگ

قبل از این که اسپیلبرگ با همسر کنونی اش ازدواج کند، 4 ازدواج ناموفق هم داشت. این دو در سال 1985 ازدواج کردند و در سال 1989 از یکدیگر جدا شدند. اخبار حاکی از آن است که ازدواج آن ها با موفقیت روبرو نشد و استیون حاضر شد که صد میلیون دلار برای طلاق پرداخت کند.

تایگر وودز و الین نوردگرن

این دو طلاق خود را در آگوست سال 2010 رسمی کردند. البته از قبل همه چیز روشن شده بود. فقط منتظر کار های اداری بودند. آن ها در مصاحبه های مختلف هم در مورد این موضوع صحبت کرده بودند تا این که بالاخره همه چیز نهایی شد. هزینه طلاق شان 750 میلیون دلار بود.

گارت بروکس و سندی ماهل

این دو در سال 1986 ازدواج کردند. قبل از این که این خواننده معروف بخواهد آلبوم خودش را بیرون بدهد، حدود 14 سال با یکدیگر زندگی کردند و زندگی خوبی داشتند اما به یک نقطه رسیدند و تصمیم گرفتند که از هم جدا شوند و طلاق آن ها در سال 2000 رسمی شد که 125 میلیون دلار هزینه در برداشت.

فرانک مک کورت و جمی

این دو یکی از گرانقیمت ترین طلاق های دنیا را داشتند و در سال 2009 از یکدیگر جدا شدند و بعد از سی سال زندگی که در کنار یکدیگر داشتند، همه چیز را به پایان رساندند و طلاق آن ها 130 میلیون دلار هزینه داشت. هزینه این طلاق آنقدر زیاد بود که این خانم می تواند تا آخر عمر زندگی راحتی داشته باشد.

مایکل جردن و جوانیتا وانوی

این دو در سال 2002 تصمیم به طلاق گرفتند. دلایل زیادی برای طلاق شان داشتند و اظهار کردند که در هیچ موردی نمی توانند به توافق برسند. البته طلاق آن ها به دلایلی به تعویق افتاد اما بالاخره در سال 2006 این کار را انجام دادند و ازدواج 17 ساله خود را به پایان رساندند. طلاق آن ها 168 میلیون دلار هزینه در برداشت.

روبین مور و مل گیبسون

این دو 31 سال در کنار یکدیگر زندگی کردند تا این که طلاق آن ها در سال 2011 رسمی شد. جزئیات طلاق شان هنوز مشخص نیست. این زوج در کارشان بسیار موفق بودند اما نتوانستند در کنار هم دوام بیاورند تا اینکه با هزینه 425 میلیون دلار به زندگی در کنار یکدیگر پایان دادند.

رابرت موردوچ و آنا مورداک مان

این دو بعد از 32 سال زندگی در سال 1999 از هم طلاق گرفتند. در حالی که سه فرزند داشتند. طلاق آن ها با دردسر های زیادی انجام شد اما در نهایت این کار را رسمی کردند و هزینه طلاق شان جزء گرانقیمت ترین ها برابر با 1.7 میلیارد دلار بود.

جف بزوس و مکنزی اسکات

قطعا جف بزوس به خاطر اینکه جزء ثروت مند ترین انسان های دنیا است، طلاقش هم جزء گران قیمت ترین طلاق های دنیا خواهد بود. او در حالی که با همسرش 25 سال زندگی کرد و چهار فرزند داشتند ؛ اما در نهایت از هم جدا شدند و 25 درصد سهام آمازون را به همسرش داد که چیزی برابر با 38 میلیارد دلار بود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف