پارتنرهای هالیوودی و سلبریتی‌هایی که در چند فیلم عاشق و معشوق بودند

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که یک فیلم سینمایی را ببینید و به خاطر اینکه دو نفر در طول فیلم نقش زوج را بازی می کنند، خیلی لذت ببرید؟ احتمالاً دوست دارید که این دو را در فیلم های دیگری هم در کنار هم ببینید. زیرا احساس می کنید که ترکیب بسیار خوبی را در کنار هم ایجاد می‌ کنند. در این قسمت از ویکی‌لایف قصد داریم بازیگرانی را به شما معرفی کنیم که جزء زوج های محبوب سینما هستند و در فیلم‌ های زیادی نقش زن و شوهر را ایفا کردند.

بازیگران هالیوودی معروف

کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو

احتمالاً این زوج هنری را در فیلم تایتانیک در سال 1997 و فیلم جاده انقلابی در سال 2008 مشاهده کرده‌ اید. معمولاً این دو بازیگر در فیلم های سینمایی نقش مقابل یکدیگر را بازی می کنند که ترکیب خوبی؛ مخصوصاً در فیلم های درام خواهند بود.

تام هنکس و مگ ریان

این دو تا به حال در چهار فیلم؛ در بین سال های 1990 تا سال 2015 نقش مقابل یکدیگر را بازی کرده‌اند و یک زوج هنری بسیار خوب و حرفه‌ای هستند.

بردلی کوپر و جنیفر لارنس

سرنا سال 2014 ساخته شد که این زوج هنری نقش اصلی فیلم بودند و بعد از آن چندین فیلم در کنار یکدیگر بازی کردند و مردم خیلی دوست داشتند که این دو را در کنار هم ببینند.

اما استون و ریان گاسلینگ

این دو نفر فیلم سینمایی مشترک زیادی را با یکدیگر بازی کرده اند که مشهور ترین آن لالالند است. آن ها در دنیای واقعی هم دوستان خوب و صمیمی برای یکدیگر هستند.

جولیا رابرتز و ریچارد گری

زن زیبا اولین فیلمی بود که این دو نقش مقابل یکدیگر را بازی کردند. این فیلم در سال 1990 ساخته شد و بعد از آن شاهد حضور این زوج هنری در فیلم های زیاد دیگری هم بودیم.

ادام سندلر و درو باریمور

خواننده عروسی سال 1998 ساخته شد و این دو مقابل یکدیگر نقش زوج فیلم را بازی کردند و بعد از آن باعث شد که مردم بیشتر دوست داشته باشند این دو را کنار هم ببینند و‌ در نتیجه فیلم های بیشتری را با هم بازی کردند.

جنیفر لوپز و بن افلک

دختر جرسی و گیگلی دو مورد از فیلم هایی است که این زوج استثنایی آن را بازی کرده اند. فیلم های مختلف در ژانر های متفاوت توسط این دو بازی شده است و مردم به آن ها لقب بنیفر داده‌ اند.

آن هاتاوی و جیک جیلنهال

این دو نفر جزء آن دسته از زوج های سینمایی هستند که همیشه فیلم های درام و بسیار جذابی را بازی می کنند. معمولاً به عنوان زوج در کنار یکدیگر به شدت خوش می‌ درخشند.

یوجین لوی و کاترین اوهارا

شتزکریک بهترین نمایشی بود که در سال 2000 ساخته شد. اولین فیلم مشترک این زوج هنری نیز بود. بعدها این دو نفر نقش های بیشتری در کنار یکدیگر بازی کردند.

ادام سندلر و جنیفر انیستون

این زوج استثنایی هم از سال 2011 تا همین امسال کمدی رومانتیک های بسیار زیادی با یکدیگر بازی کردند و دو زوج محبوب بودند و احتمالاً بسیاری از افراد دوست دارند که این دو را در کنار هم ببینند.

متیو مک کانهی و کیت هادسون

چگونه یک مرد را در عرض 10 روز از دست بدهیم، در سال 2003 ساخته شد و معروف ترین و مشهور ترین فیلمی بود که این دو نفر در کنار یکدیگر بازی کردند. فیلم های کمدی رومانتیک معمولاً با وجود این زوج سینمایی به شدت دیدنی تر می شود.

جان هم و کریستن ویگ

دوستان و کودکان یک مورد از فیلم هایی است که این دو در آن ایفای نقش کردند که در سال 2011 جزو بهترین فیلم ها محسوب می شد. نقش‌های اصلی آن را به عنوان زوج سینمایی بر عهده گرفتند و بعد از آن نیز در فیلم های دیگری در کنار هم ظاهر شدند و خوش درخشیدند.

ساندرا بولاک و کیانو ریوز

فیلم سرعت در سال 1994 فیلم مشترک این زوج بود که بعد از آن متوجه شدند؛ می توانند نقش مقابل یکدیگر را به خوبی ایفا کنند و به همین دلیل در فیلم های زیادی در کنار هم بازی کردند.

اوون ویلسون و راچل مک آدامز

نیمه شب در پاریس یکی از آن دسته از فیلم هایی است که این زوج در کنار یکدیگر در آن ایفای نقش کردند و صحنه های بسیار جذابی را رقم زدند.

ریس ویترسپون و پاول راد

این دو نفر جزو آن دسته از زوج‌ هایی هستند که همیشه در کنار هم خوش درخشیدند. از سال 1998 تا به اکنون با یکدیگر همکاری های زیادی داشتند اما مردم همچنان دوست دارند که آن ها را بیشتر در کنار هم ببینند.

کیت بلانشت و برد پیت

این دو از سال 2006 تا امسال با یکدیگر همبازی بوده اند. داستان‌ عاشقانه آنها در فیلم‌ های مختلف زبانزد عام و خاص است و معروف ترین فیلم شان را سال 2006 ایفای نقش کردند.

گلدی هاون و کورت راسل

فیلم swing shift با بازی این زوج معروف یک فیلم به یاد ماندنی شد؛ فیلمی که در سال 1984 ساخته شده بود اما این دو انقدر کنار یکدیگر خوب ظاهر شدند تا اینکه تا سال 2020 باز هم در نقش‌ های مقابل بازی می ‌کردند و این موضوع تا سه دهه ادامه داشت.

جیسون سیگل و امیلی بلانت

نامزدی پنج ساله؛ فیلمی بود که سال 2012 ساخته شد و باعث شد که این زوج در کنار یکدیگر بسیار جذاب به نظر برسند و به خاطر همین تا چندین سال، با هم به عنوان نقش مقابل فعالیت کردند.

تام هنکس و جولیا رابرتز

جنگ چارلی ویلسون از آن فیلم های معروفی بود که سال 2012 آن را ساختند. این دو نفر هم در نقش مقابل یکدیگر بازی کردند و داستان به طرز عجیبی برای مردم جذاب شده بود تا اینکه باعث شد آنها چندین فیلم را نیز در کنار هم باشند.

دکس شپارد و کریستن بل

ضربه و فرار در سال 2012 جزو بهترین فیلم های هالیوودی بود. علت آن هم درخشش این زوج سینمایی بود تا این که بعد از آن هم این دو شخصیت در کنار هم فیلم های زیادی بازی کردند.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف