هویت زنی که در بغل نامزد بریتنی اسپیرز بود افشا شد

بریتنی اسپیر که یکی از جنجالی ترین سلبریتی های خارجی است، اتفاقات زندگی اش به دلیل ایرانی بودن نامزدش بیشتر از باقی سلبریتی ها برای کاربران ایرانی جذابیت دارد. این چهره که حاشیه هم کم ندارد به تازگی با تصویری منتشر شده در صفحه رسمی همسرش تبدیل به تیتر اخبار شده که در این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف در این باره بیشتر خواهیم گفت.

بریتنی اسپیرز

انتشار تصویری صمیمی از یک خانم جوان در کنار سام اصغری باعث شد تا موج شایعاتی جدید در اینستاگرام به راه بیفتد، شایعاتی که حقیقتش با رو شدن توضیحات سام اصغری در مورد این عکس، روشن شد.

مادرشوهر دردسر ساز

مراجعه به صفحه شخصی سام اصغری، نامزد بریتنی اسپیرز همه چیز را روشن کرد و متوجه شدیم که این خانم، مادر اوست که به دلیل ظاهر جوانش باعث این شک و شبهه شده. سام در توضیح این تصویر نوشته بود که:این خانم خواهرش نیست و مادر زیبای اوست.

جالب است بدانید که این عکس صمیمی باعث شده بود که برخی شایعاتی مثل خیانت سام اصغری به بریتنی و از این قبیل اخبار را منتشر کنند که همگی بی اساس بودند.

نامزدی بریتنی و سام اصغری

22 شهریور 1400 بود که صفحه شخصی اینستاگرام “بریتنی اسپیرز”، با ویدئویی از خودش در کنار نامزد ایرانی اش، “سام اصغری” به روز شد و در آن حلقه ای که نامزد جدید “بریتنی” به او داده بود رونمایی شد. “سام اصغری” هم در پست جداگانه ای نامزدی خود را با خواننده و بازیگر هالیوودی اعلام کرد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف