هومن سیدی مهمان سومین قسمت برنامه مهمونی

برنامه مهمونی به کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب و تهیه‌کنندگی حسن خدادادی که از ابتدای نوروز 1400 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد سومین مهمان خود را معرفی نمود.

برنامه مهمونی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان امروز ٩ فروردین ، مهمان سومین قسمت از این برنامه جذاب می شود.

در این برنامه به مهمانی ایرج طهماسب و عروسک های «شا/ باش»، «دی/ جی»، «قیمه‌خانم»، «کَته‌خانم»، «پشه»، «خوشگلِ بابا» (مگس) و کودکِ کاری آتش‌زبان و سه بازیگر به نام‌های سیروس، نوروز و سهیلا می‌رود.

مهمان قسمت دوم برنامه مهمونی، پریناز ایزدیار بود که با شوخی های جالب عروسک های برنامه همراه شد.

 دی جی ، ایرج طهماسب، پریناز ایزدیار و شاباش

ایرج طهماسب که سابقه طولانی در اجرای برنامه های عروسکی همچون کلاه قرمزی و پسرخاله دارد در جدیدترین برنامه خود به سراغ خلق شخصیت های جدیدی رفته و در همان قسمت های ابتدایی با استقبال زیاد مخاطبان مواجه شده است.

صداپیشگان و عروسک گردانان برنامه مهمونی

هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی به عنوان صداپیشگان عروسک‌های جدید این مجموعه نمایشی حضور دارند.

در این برنامه محمد لقمانیان، پیمان فاطمی، عیسی یوسفی‌پور، شیما بخشنده، علی پاکدست و نگار شهبازی به عنوان عروسک‌گردان این پروژه با ایرج طهماسب همکاری می کنند.

برنامه مهمونی به مناسبت تعطیلات نورزی دوبار در هفته در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ساعت 20 منتشر شده و از آن پس تنها در روزهای پنج شنبه پخش می شود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف