هنرپیشگان هالیوودی که فیلم‌های خود را نگاه نمیکنند

شاید فکر کنید که بازیگران؛ فیلم بازی می‌ کنند و عاشق این هستند که نتیجه کار خود را ببینند اما جالب است بدانید که این موضوع برای بسیاری از آن ها عادی شده است. عده ای از آن ها اصلا فیلم های خود را دنبال نمی ‌‌کنند و شاید اکثرا فیلم هایی که در آن بازی کرده اند را ندیده باشند. در این قسمت از چهره ها در ویکی‌لایف به شما توضیح می دهیم؛ کدام بازیگران معروف هستند که فیلم های خود را اصلا نگاه نمی کنند.

بازیگر معروف

آنجلینا جولی

شاید باورتان نشود اما آنجلینا جولی که این همه طرفدار دارد تا او را در فیلم‌ ها ببینند؛ هم‌ خودش فیلم هایش را نگاه نمی کند و عقیده دارد که من بیشتر پروسه بازیگری را دوست دارم تا این که به تماشای فیلم‌ هایم بپردازم و هرگز عاشق فیلم نگاه کردن مخصوصاً فیلم‌ های خودم نیستم.

اندرو گارفیلد

این بازیگر مشهور در مصاحبه‌ ای در هالیوود گفت:من تا به حال فیلم خودم را ندیده ام و سعی هم نمی کنم که این کار را انجام دهم و احساس می کنم ترس ها و نگرانی هایی که در مورد دیدن خودم در قاب تلویزیون دارم؛ ذهن مرا به هم می ریزد و نمی خواهم از چیزی که انجام می‌ دهم باخبر باشم و نتیجه آن را مشاهده کنم.

جرد جوزف لتو

این بازیگر مشهور هم در مصاحبه اش به خاطر ندیدن فیلم هایش گفت:این که تجربه داشته باشم و در یک فیلم حضور پیدا کنم، برایم بسیار افتخار آمیز است اما هرگز قصد ندارم که بخواهم فیلم هایم را تماشا کنم و خیلی از تصویر خودم داخل قاب تلویزیون لذت نمی برم. البته شاید گاهی اوقات به خاطر سرگرمی این کار را انجام داده باشم اما اکثراً فیلم های خودم را نگاه نمی کنم.

جولیان مور

جولیان یکی از افرادی است که بیشتر علاقه‌ مند به بازیگری است تا اینکه بخواهد کارگردانی کند. او در این باره گفته هیچ کدام از فیلم‌ های خودم را تا به حال ندیده‌ ام و نمی‌ توانم یک جا بنشینم و تصویر خودم را تماشا کنم. انجام این کار اصلا برایم جذاب نیست. شاید برای تان تعجب برانگیز باشد اما من هرگز این کار را انجام نداده ام.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن هم پذیرفته است که خودش را در فیلمش تماشا نکند. او احساس می‌ کند که از لحاظ احساسی به هم می‌ ریزد. او در این باره می‌ گوید:من هرگز فیلم های خودم را نمی‌ بینم و از این بابت به خودم افتخار می کنم. فیلم‌ های همسر و همکارانم را با لذت تماشا می کنم اما اگر خودم در فیلم باشم، تقریباً غیر ممکن است که بخواهم آن را تماشا کنم، زیرا از لحاظ احساسی خیلی با شخصیت خودم داخل فیلم همزاد پنداری می کنم و به هم می ریزم.

مگان فاکس

مگان هم یکی دیگر از بازیگرانی است که تصویر خودش را داخل قاب تلویزیون تماشا نمی کند. او انجام این کار را عاملی برای ایجاد حس ناامنی در خودش می‌داند و در این باره گفته است که حتی عکس های خودم را هم خیلی زیاد نگاه نمی‌ کنم. انجام این کار باعث استرس و اضطراب می‌ شود و احساس ناامنی را به من القا می‌ کند.

جانی دپ

جانی دپ یکی دیگر از بازیگران جذابی است که خودش را در فیلم ها نگاه نمی‌ کند و در این باره می‌ گوید:زمانی که فیلم را تمام می‌ کنم دیگر آن فیلم به من هیچ ربطی ندارد و تا جایی که می توانم از آن دوری می کنم و هرگز خودم را در فیلم تماشا نمی کنم. چندین سال پیش این تصمیم را گرفتم و احساس کردم که حال بهتری به من می دهد و در نتیجه برای همیشه به آن پایبند ماندم تا به احساساتم آسیب وارد نشود.

واکین فینیکس

این بازیگر معروف هالیوودی هم جزء افرادی است که به دیدن خودش در صفحه تلویزیون علاقه زیادی ندارد و در این باره گفته است:زمانی که خودم را در فیلم ها تماشا می کنم، احساس خطر زیادی به من دست می‌ دهد و اصلاً از انجام این کار لذت نمی برم و هرگز نمی خواهم خودم را ببینم. شاید بخواهم برای چند ثانیه به خاطر حس کنجکاوی خودم را ببینم اما خیلی زود فیلم را قطع می کنم، زیرا می‌دانم که تاثیر منفی روی کار های آینده ام دارد.

هریسون فورد

هریسون هم یکی دیگر از افرادی است که بهترین فیلم ها را در تاریخ هالیوود بازی کرده اما پذیرفته که هرگز فیلم هایش را نبیند و تاثیر منفی از آن ها نداشته باشد.

جسی آیزنبرگ

جسی هم فیلم های بسیار معروفی در هالیوود بازی کرده است و از این بابت یکی از جذاب ترین ها و بهترین ها است؛ اما خودش اعلام کرده که من در طول فیلم خیلی به بازی خودم دقت می کنم اما بعد از اینکه فیلم بیرون می‌ آید، خودم را نگاه نمی کنم و نمی توانم اصلاً چهره خودم را داخل تلویزیون ببینم. تنها باری که این کار را انجام دادم، چندین سال پیش بود که خیلی از آن زمان می گذرد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف