هنرپیشگان ایران تعطیلات نوروز 1401 را در کجا گذراندند؟

تعطیلات نوروز  فرصت بسیار مناسبی برای سفر و گذراندن اوقات فراغت است تا خستگی یک سال تلاش و دوندگی از تن دور شود. البته بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا در این زمان در منزل خود بوده و وقت بیشتری را در کنار خانواده خود سپری کنند.

بازیگران در نوروز 1401

هنرمندان و بازیگران نیز همچون سایر اقشار جامعه ترجیح می دهند تا فرصتی هرچند کوتاه را به سفرهای نوروزی اختصاص دهند اما برخی از آنها در ایام نوروز نیز سرکار رفته و فرصتی برای خارج شدن از شهر ندارند.

در این مطلب از ویکی‌لایف با ماهمراه شوید تا تعطیلات نوروزی برخی از هنرمندان را به روایت تاصویر ملاحظه کنید.

پریناز ایزدیار که این روزها با نقش خدیجه تجریشی در سریال جیران در نمایش خانگی حضور دارد تعطیلات نورزی خود را شمال کشور گذراند و عکسی زیبا از طبیعت بِکر آنجا را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

عکس پریناز ایزدیار

یوسف تیموری که با حضور در برنامه جوکر، جذابیت گروه چهارم این رئالیتی شو را به شدت افزایش داده بود بعد از پایان این برنامه، برای گذراندن تعطیلات نوروزی به کیش سفر کرده و با هنرمندانی همچون مهدی پاکدل و امیر جعفری اوقات خوشی را سپری کرد.

یوسف تیموری، مهدی پاکدل و امیر جعفری

گیتی قاسمی بازیگر درخشان سریال زیر خاکی3، تعطیلات ابتدایی نوروز 1401 را به سفر گذرانده و به دیدن بناهای تاریخی رفت. این هنرمند تصاویری از سفر خود را نیز برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

تعطیلات نوروزی گیتی قاسمی 

این طور که از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام پیداست هنرمندان زیادی جزیره کیش را برای تعطیلات نورزی خود انتخاب کرده اند. یوسف تیموری در تعطیلات خود علاوه بر هنرمندان دیگر، عکسی را در کنار بهاره رهنما نیز به یادگار ثبت کرد.

یوسف تیموری و بهاره رهنما در کیش

شبنم فرشادجو که از مدتها قبل به کاناد سفر کرده است از آبشار یخ زده نیاگارا در کانادا تصاویری منتشر کرد و تعطیلات نوروزی خود را در آن سرزمین سپری کرد.

شبنم فرشادجو در کانادا

امیر جدیدی نیز همچون بسیاری از هنرمندان ترجیح داد تا در تهران بماند و به مناطق دیدنی آن همچون طبیعت دماوند برود تا از آب و هوای تمیز و فضای زیبای آن بهره‌مند شود.

امیر جدیدی در دماوند

پدرام کریمی و منوچهر هادی با انتشار عکسی مشترک در اینستاگرام خود، نشان دادند که سفر به مازندران و رفتن به سواحل آن را برای تعطیلات نوروزی خود انتخاب کرده اند. البته در این عکس خبری از خانواده های این چهره ها نیست.

پدرام کریمی و منوچهر هادی در سواحل مازندران

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف