هنرپیشگانی که در سال 99 بچه‌دار شدند

هنرمندانی از اقشار شناخته شده جامعه هستند که زندگی خصوصی شان زیر ذره بین هواداران قرار دارد و دانستن اطلاعات جدید از زندگی آنها برای هوادارانشان بسیار جذاب است.

بچه بازیگران

یکی از اتفاقات جذاب زندگی هنرمندان ازدواج و بچه دار شدن آنها است که ما در این مطلب مروری بر بازیگرانی که در سال 99 بچه دار شدند و پدر و مادر شدن را تجربه کردند خواهیم داشت.

در میان هنرمندان چند تن از چهره های سرشناس امسال پدر و مادر شدن را تجربه کردند و بچه دار شدند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است که سال 99 بچه دار شد.

این هنرمند کشورمان آذرماه سال 96 برای اولین بار پدر شدن را تجربه کرده بود و دخترش برکه در این سال متولد شد و بار دیگر در اولین روز مهرماه 99 برای بار دوم پدر شد و پسرش برسام به دنیا آمد.

سام درخشانی خردادماه سال 94 ازدواج کرد و عسل امیرپور همسر آقای بازیگر است.

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت یکی دیگر از بازیگرانی است که امسال طعم پدر شدن را چشید و بچه دار شد.

این بازیگر کشورمان 18 فروردین ماه 99 برای اولین بار پدر شد و نام نیک را برای پسرش انتخاب کرد.

مونا فائزپور بازیگر تئاتر همسر احمد مهرانفر ازست و این زوج فرودین ماه سال 97 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

الهام حمیدی

الهام حمیدی بانوی هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که سال 99 بچه دار شد.

این بازیگر کشورمان 12 خردادماه امسال برای اولین بار مادر شد و پسرش با نام الوین به دنیا آمد. علیرضا صادقی نام همسر الهام حمیدی است و این زوج بهمن ماه سال 97 زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی بازیگر سریال دلنوازان یکی دیگر از هنرمندانی است که در سال 99 بچه دار شد.

این بانوی هنرمند کشورمان همسر مجتبی رجبی بازیگر سریال عملیات 125 است و این زوج بهمن ماه سال 95 زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و مردادماه امسال برای اولین بار خبر پدر و مادر شدنشان را اعلام کردند.

کورش سلیمانی

کوروش سلیمانی بازیگر سینما،تئاتر و تلویزین کشورمان در 12 اردیبهشت سال 99 صاحب پسری به نام بزرگ مهر شد.

کورش سلیمانی تاکنون در نمایش ها و فیلم و سریال های بسیاری بازی کرده است که اتوبوس شب، متولد ماه مهر، سریال وارش، خواب زده و یحیی، نام برخی از کارهای او می باشد. کوروش سلیمانی صاحب فرنزند دیگری است که مهرآفرین نام دارد.

سارا صوفیانی

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی که در سال 89 ازدواج کرده بودند برای اولین بار در 3 مرداد 1399، دختر خود به نام ساحل را در آغوش گرفتند.

سارا صوفیانی بازیگر سریال روزهای بی قراری برای اولین بار در سریال خانه بی پرنده فعالیت خود را آغاز کرد. ماجرای ازدواج سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی که یکی از تهیه کنندگان مطرح کشورمان است به دلیل اختلاف سنی 28 سال، با حواشی زیادی همراه بوده است اما این زوج همچنان به زندگی عاشقانه خود در کنار یکدیگر با فرزندشان ادامه می دهند.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف