نوید محمدزاده در جوانی

نوید محمد زاده از بازیگران این روزهای سینما ایران است که نقش های ماندگار و درخشانی را در کارنامه هنری اش دارد. بازیگر برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر چند وقتی است که با خانم فرشته حسینی بازیگر افغان تبار سینمای ایران ازدواج کرده است.

نوید محمد زاده

 

در این بخش از فرهنگ و هنر ویکی‌لایف عکس قدیمی نوید محمدزاده را که در همه حال با تیپ و ظاهری متفاوت دیده می شود، مشاهده می کنید.

تصویر قدیمی که ازنوید محمد زاده مشاهده می کنید مربوط به دوران تحصیل او در دبیرستان است که به بهانه اول مهر ماه بازسازی شده و در صفحه شخصی اش منتشر شد.

نوید محمد زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 فروردین ماه سال 1365 در تهران متولد شد اما اصالتاً اهل شهرستان مهران و کُرد است. این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت متولد شد و فرزند آخر خانواده بوده و دارای 11 خواهر و برادر است.

این بازیگر جوان دارای مدرک فوق دیپلم عمران است و پس از شرکت در کلاسهای بازیگری موسسه هنروارد دنیای هنر و تصویر شد.

ایفاگر نقش محسن در فیلم ابد و یک روز که هربار با پوشش‌هایی جنجالی در مراسم‌های مختلف ظاهر می‌شود، چندی قبل به دلیل پوشیدن لباسهای ست با فرشته حسینی، مورد توجه کاربران قرار گرفت و 4 اردیبهشت 1400 با انتشار ویدئویی خبر از ازدواج خود با فرشته حسینی بازیگر کشورمان داد و در 29 تیرماه از حلقه ازدواج همسرش رونمایی کرد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف