نقش‌های ماندگار پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگری که این روزها میتوان از او به عنوان یکی از موفق ترین چهره های سینمایی نام برد با بازی در سریال زمانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

نقش های پریناز ایزدیار

این بازیگر جوان که با نقش شیرین دختر بزرگ آقا در سریال شهرزاد به محبوبیتش افزود یکی از چهره های پرطرفدار سینما است که از او میتوان به عنوان بازیگر پرکار این روزهای سینما یاد کرد.

به بهانه سالروز تولد پریناز ایزدیار مروری بر کارنامه درخشان بازیگری او داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

پریناز ایزدیار با بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت و بعد از آن زمانه در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و بازی موفقش در تلویزیون راه را برای ورودش به دنیای سینما هموار کرد.

پریناز ایزدیار بازیگر سریال زمانه

اگرچه پریناز ایزدیار قبل از بازی در تلویزیون بازیگر سینما بود اما با بازی در سریال های تلویزیونی شناخته شد و در واقع تلویزیون سکوی پرتابی برای این بازیگر جوان بود که بعدها در سینما به یکی از پرکارترین ها تبدیل شد.

پریناز ایزدیار شیرین سریال شهرزاد

نقش شیرین دختر بزرگ آقا در سریال شهرزاد یکی از ماندگارترین نقش ها در کارنامه هنری پریناز ایزدیار است که با بازی در کنار استاد علی نصیریان ، شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، مهدی سلطانی و دیگر بزرگان دنیای بازیگری درخشان تر شد.

عکسی از پریناز ایزدیار بازیگر نقش سمیه در ابد و یک روز

اگر بخواهیم یکی از بهترین فیلم های پریناز ایزدیار در سینما را نام ببریم باید نامی از ابد و یک روز و نقش سمیه در این فیلم ببریم . ماندگاری نقش سمیه در جامعه هنری و مردم به قدری زیاد بود که بعد از گذشت سالها هنوز هم کسی سمیه ابد و یک روز را فراموش نکرده است.

 پریناز ایزدیار خانم خیری در ویلایی ها

خانم خیری در ویلایی های منیر قیدی یکی دیگر از نقش های ماندگار پریناز ایزدیار در فیلم هایش است که نقش زنی قوی و شجاع را در دوران جنگ به تصویر میکشد. این نقش پریناز ایزدیار را میتوان یکی از متفاوت ترین نقش های کارنامه هنری اش قلمداد کرد که در کنار بانوی پیشکسوت دنیای هنر ثریا قاسمی رقم زد.

عکسی از بازی پریناز ایزدیار در فیلم تابستان داغ

نسرین تابستان داغ هم یکی دیگر از نقش های ماندگار پریناز ایزدیار در سینما است که در نقش مادری که به هیچ عنوان حاضر نیست فرزندش را از خود جدا کند جلوی دوربین رفت و نقش ماندگار دیگری را به کارنامه هنری اش اضافه کرد.

نقش ماندگار پریناز ایزدیار در فیلم سرخ پوست

پریناز ایزدیار سال 97 جلوی دوربین نیما جاویدی و فیلم سرخ پوست رفت و با نقش سوسن کریمی مددکار زندان ایفاگر نقشی ماندگار در کنار نوید محمدزاده شد.

پریناز ایزدیار بانوی هنرمندی است که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در ابد و یک روز جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد و بار دیگر در شانزدهمین جشن خانه سینما باز هم برای بازی در این فیلم سعید روستایی جایزه گرفت.

تندیس پریناز ایزدیار در جشن حافظ

این بانوی هنرمند بار دیگر در هجدهمین جشن حافظ برای بازی در فیلم ویلایی به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن معرفی شد.