نقش‌های به یاد ماندنی علی صادقی

اگر بخواهیم از پرطرفدارترین و محبوب ترین چهره های دنیای کمدی نام ببریم قطعا باید نام علی صادقی بازیگر طناز کشورمان را در این لیست قرار بدهیم. علی صادقی چهره شناخته شده دنیای کمدی است که در سینما و تلویزیون طرفداران زیادی دارد.

علی صادقی

چهره محبوب سریال های کمدی خانه به دوش ، متهم گریخت ، بزنگاه و سه در چهار برخلاف نقش های پرطرفدار و موثری که در فیلم هایش داشت هرگز به نقش یک تبدیل نشد و نتوانست عنوان نقش یکی فیلم ها را از آن خود کند.

از آنجایی که علی صادقی اولین بار با فیلم بهترین تابستان من در تلویزیون شناخته شد و بعد از آن هم بیشتر به واسطه سریال هایش به شهرت رسید مروری بر سریال های علی صادقی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

علی صادقی در سریال خانه به دوش

یکی از پربیننده ترین فیلم های رضا عطاران سریال خانه به دوش است که سال ماه رمضان سال 83 از شبکه سه سیما پخش شد. رضا عطاران کارگردان محبوب مردمی سریال خانه به دوش را ساخت و بعد از آن با بازیگران این سریال به ساخت فیلم هایی دیگر برای تلویزیون ادامه داد.

علی صادقی در نمایی از سریال خانه به دوش

شاید بتوان یکی از بهترین نقش های علی صادقی را بازی او در سریال خانه به دوش معرفی کرد . علی صادقی با نقش علی ، در نقش پسر آقا ماشالا با بازی حمید لولایی جلوی دوربین رفت و با مریم امیرجلالی ، بهنوش بختیاری ، آناهیتا همتی ، رضا عطاران ، فلور نظری ، محمود بهرامی ، غلامحسین لطفی و … همبازی بود.

علی صادقی در سریال متهم گریخت

رضا عطاران سال 84 سریال متهم گریخت را برای شبکه سه سیما ساخت و در این سریال از بازیگران کمدی زیادی استفاده کرد که نقش هایشان را به بهترین شکل ایفا کردند و این سریال بعد از بارها پخش از شبکه های مختلف یکی از پرمخاطب ترین سریال ها بود.

نقش متفاوت علی صادقی در سریال متهم گریخت

علی صادقی بازیگر طناز کشورمان در متهم گریخت رضا عطاران جلوی دوربین رفت و نقش عباس داماد خانواده را بازی کرد و با سیروس گرجستانی ، مریم امیرجلالی ، سعید آقاخانی، احمد پور مخبر ،محمود بهرامی ، لیدا فتح اللهی ، شهربانو موسوی ، علیرضا جعفری ، ملیکا شریفی نیا و … همبازی بود.

علی صادقی در سریال بزنگاه

بزنگاه کار دیگری از رضا عطاران با بازی علی صادقی است که ماه رمضان سال 87 از شبکه سه سیما پخش شد. بزنگاه داستانی درباره تقسیم ارث و میراث است که با روایتی کمدی یکی از سریال های پرمخاطب تلویزیون را تشکیل داد.

نیکی نصیریان و علی صادقی در سریال بزنگاه

علی صادقی که تجربه همکاری با رضا عطاران را در کارنامه داشت بار دیگر در سریال بزنگاه در نقش کامران درخشید و با بازیگرانی چون رضا عطاران ، حمید لولایی ، مرجانه گلچین ، سوسن پروز ، محمود بهرامی ، احمد پورمخبر ، نیکی نصیریان و …. همبازی بود.

علی صادقی در سریال سه در چهار

سریال سه در چهار ، عنوان سریال دیگری با بازی علی صادقی است که به کارگردانی مجید صالحی سال 87 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. سه درچهار داستان زندگی دو خانواده است که برای پیدا کردن کار و حل مشکلات مالی با فراز و نشیب های زیادی روبرو میشوند.

محمد کاسبی و علی صادقی در سریال سه در چهار

علی صادقی در سریال سه در چهار نقش بیژن پسر محمد کاسبی و نادیا دلدار گلچین را ایفا میکند و با مجید صالحی ، مجید یاسر ، مهران رجبی ، شهره لرستانی ، آناهیتا افشار ، اشکان اشتیاق ، سولماز آقمقانی و … همبازی بود.

علی صادقی در سریال زن بابا

سریال زن بابا یکی دیگر از سریال های محبوب تلویزیون بود که به کارگردانی سعید آقاخانی نوروز 89 از شبکه سه سیما پخش شد. علی صادقی که در سریال متهم گریخت با سیروس گرجستانی همبازی بود باز هم در این سریال با او همبازی شد.

حدیث میرامینی و علی صادقی در سریال زن بابا

علی صادقی با نقش پسر عزیز آقا سیروس گرجستانی با بازیگرانی چون مهران غفوریان ، محمد کاسبی ، شقایق دهقان ، خشایار راد ، حدیث میرامینی و محمود بهرامی همبازی بود.

علی صادقی در سریال خوش نشین ها

خوش نشین ها سریال دیگری از علی صادقی است که به کارگردانی سعید آقاخانی آبان ماه سال 89 از شبکه سه سیما پخش شد. علی صادقی در خوش نشین ها باز هم با سیروس گرجستانی همبازی بود.

مرجانه گلچین و علی صادقی در سریال خوش نشین ها

علی صادقی در سریال خوش نشین ها نقش دانیال پسر مرجانه گلچین و سیروس گرجستانی را بازی کرد و با حدیثه تهرانی ، حمید لولایی ، مهران رجبی ، محمد کاسبی ، سپند امیرسلیمانی ، حلیمه سعیدی ، امیر غفارمنش و … همبازی بود.

علی صادقی بازیگر طناز کشورمان

علی صادقی با وجود بازی در چنین نقش هایی که سریال های پرمخاطب تلویزیون را تشکیل میداد و میتوان از او به عنوان شیرین ترین بازیگر کمدی نام برد، هرگز نقش یک فیلم و سریال هایش نشد و همیشه در نقش هایی مکمل درخشید.

علی صادقی در سریال بهترین تابستان من

علی صادقی اولین بار در سال 75 با سریال بهترین تابستان من به تلویزیون راه یافت و در نقش یک نوجوان یزدی که سودای رفتن به جبهه و جنگیدن در سر داشت جلوی دوربین رفت.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف