نحوه آشنایی و عاشق شدن جواد خیابانی با همسرش

فصل سوم برنامه فرمول یک به تهیه کنندگی و اجرای سیدعلی ضیا با موضوع تقدیر از چهره های مردمی ایران و گفتگو با افرادی که در سطح جامعه فعالیت های انسان دوستانه انجام داده اند، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از شبکه یک پخش می شود.جواد خیابانی گزارشگر فوتبال شب گذشته مهمان این برنامه بود که با علی ضیا به گفتگو نشست و پرده از راز عشق و ازدواج خود برداشت. جزئیات این گفتگو را در بخش فرهنگ و هنر ویکی‌لایف خواهید خواند.

همسر جواد خیابانی

جواد خیابانی گزارشگر و مجری برنامه های فوتبالی در فصل جدید فرمول یک حضور یافت و به سؤال علی ضیا درباره طریقه آشنایی و ازدواج با همسرش اینگونه پاسخ داد:

سال های سال یه جورایی دوست مکاتبه ای بودیم، ندیده بودمشون اما با هم مکاتبه داشتیم از طریق یکی از دوستان، ایشون بجنورد زندگی می کردند و من کرج بودم، نامه نگاری می کردیم با هم، نه اینکه بگم نامه عاشقانه، نه درباره فیلم و کتاب و… بود.

تا سال 73 همدیگر رو ندیده بودیم. خدا رحمت کنه سال 67 برادرشون که خلبان هلیکوپتر بودند، در جبهه و جنگ به شهادت رسیدن، شهید محمد رضا نمکی و از همرزمان شهیدان فکوری و شکوری بودند.

من یادم میاد که چهلم ایشون همزمان با واقعه ای از تاریخ ایران بود من رفته بودم بهشت زهرا سنگ مزار این شهید رو میزاشتن روی خاک، عکسشون رو فرستادم برای ایشون، ایشون بعدا آمدن کرج و در خانه یکی از برادرانشون حسین نمکی زندگی کردند و بعد از اینکه من فهمیدم ایشون به کرج امدند به خواستگاریشون رفتم.

از سال 66 تا سال 1373 نامه می نوشتم، یعنی به مدت 7 سال نامه می نوشتم.

جواد خیابانی در ادامه گفتگوهای خود عنوان کرد در آن زمان مجله بود که در آن شرکتی به نام نشرآوران آدرس هایی از افرادی را منتشر می ساخت که می خواستند در مورد موضوعات مختلف با آنها مکالمه شود و ما هم با آنها نامه نگاری می کردیم. کارتابلی داشتم که در آن نامه های مختلف از افراد مختلف بود، من با افراد تلویزیون و مشهور نامه نگاری می کردم.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف