معرفی سریاب رازبقا جهت نمایش خانگی نوروز 1401

سریال‌های جدید و جذابی هر سال برای نوروز تولید شده و از شبکه‌های مختلف پخش می‌شوند. سعید آقاخانی هنرپیشه، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون که تجربه موفق سریال «نون.خ» را در کارنامه هنری خود دارد، این روزها در تدارک ساخت سریال «راز بقا» برای پلتفرم فیلم نت است. در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر ویکی‌لایف به معرفی این سریال می پردازیم.

سریال راز بقا

«راز بقا» سریالی به کارگردانی سعید آقاخانی، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر وفایی با مضمونی طنز است که از نوروز 1401 به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلم نت پخش می شود.

بهرام افشاری، نیما شعبان نژاد، حسن معجونی از بازیگران این سریال هستند و قرار است بازیگران دیگری هم در این سریال به ایفای نقش بپردازند. با نزدیک شدن به زمان پخش «راز بقا» از لوگو تایپ این سریال با طراحی محمد روح الامین رونمایی گردید.

سعید آقاخانی متولد 4 اسفند 1350 در بیجار، بازیگر، نویسنده و کارگردان است که نویسندگی فیلمنامه را سال 1384 با سریال متهم گریخت به کارگرانی رضا عطاران تجربه کرد و سپس سال 88 با سریال عید امسال کارگردانی را هم آغاز کرد، آقاخانی از نوروز 98 سریال نون خ را کارگردانی می کند و امسال نیز در تدارک ساخت سریال «راز بقا» برای نوروز 1401 است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف