معرفی الهه جعفری بازیگر نقش گیسو در سریال احضار

سریال احضار اولین سریال ایرانی در ژانر وحشت است که به کارگردانی رامین عباسی زاده در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. اولین قسمت از سریال احضار چهارشنبه 19 دی ماه 1397 به نمایش خانگی آمد ، باید منتظر ماند و دید آیا این سریال متفاوت میتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند یا خیر.

الهه جعفری

در سریال احضار بازیگران جوانی به ایفای نقش می پردازند که الهه جعفری یکی از آنهاست که در نقش گیسو در این سریال توانست هنر بازیگری اش را در معرض دید آقای کارگردان قرار بدهد و توجه او را جلب کند.

اگر علاقه مندید که با الهه جعفری بازیگر سریال احضار بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ویکی‌لایف را از دست ندهید.

الهه جعفری بازیگری که با بازی در سریال احضار به نمایش خانگی آمد یکی از بازیگران جوان سینما است که در فیلم سینمایی به خاطر پونه و گشت ارشاد جلوی دوربین رفت و بازی در سریال چرخ فلک و کشیک قلب را در کارنامه هنری اش دارد.

الهه جعفری بازیگر نقش گیسو در سریال احضار

الهه جعفری در سریال احضار در نقش گیسو یکی از بازیگران اصلی سریال جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی متفاوت شد.

عکسی از الهه جعفری بازیگر سریال احضار

عکس های منتشر شده از بازی الهه جعفری در سریال احضار نمایانگر تجربه متفاوت او در دنیای بازیگری و گریمی متفاوت است.

الهه جعفری بازیگر سریال احضار و کسب مقام دوم در لیگ بسکتبال

الهه جعفری علاوه بر فعالیت در دنیای بازیگری در زمینه ورزشی هم فعال است و به عنوان بدلکار هم جلوی دوربین رفته است و بسکتبال از ورزش های مورد علاقه خانم بازیگر است که مدالی هم در این ورزش کسب کرده است.

الهه جعفری بازیگر نقش گیسو در سریال احضار

احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات است و در خلاصه داستان آن آمده است:اغلب ترس ها با شناخت از بین می روند، اما ترس هایی که تا مرگ ناشناخته می مانند، هرگز رهای مان نمی کنند.

الهه جعفری بازیگر سینما و تلویزیون

بازیگران سریال احضار عبارتند از:الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، یاسمن همتی، حسین صیف، نرگس امینی، شیما مرزی، مریم عباس زاده، سهیل محمودی، بهارخانی و سلیمه رنگزن بازیگران سریال احضار را تشکیل میدهند.

محسن کیایی و الهه جعفری در سریال کشیک قلب

الهه جعفری در نمایی از سریال چرخ فلک

بازی الهه جعفری در سریال چرخ فلک

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف