مدل جدید موی امیر مقاره+ عکس

امیر مقاره یکی از دو خواننده جوان گروه ماکان بند است که بعد از خواندن اولین ترانه حسابی در میان طرفدارانشان به شهرت رسید. امیر مقاره در کنار رهام هادیان در گروهی به نام ماکان بند با خواندن ترانه هایی که مورد استقبال افراد زیادی از دوستداران موسیقی قرار گرفت بعد از گذشت یکسال به محبوبیت ویژه ای رسید.

یکی از ویژگی های مورد توجه در این دو خواننده جوان گروه ماکان بند تیپ و مدل موهایی است که هر چند وقت یکبار تغییری اساسی در آن نمایان میشود. امیر مقاره خواننده این گروه در سالروز تولدش از مدل موی جدیدش رونمایی کرد.

امیر مقاره که چند وقت پیش با رنگ کردن موهایش تغییری اساسی در چهره اش ایجاد کرده بود ، حالا با تغییری دیگر در مدل مویش هوادارانش را غافلگیر کرد.

امیر مقاره با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : قشنگ ترین حس تولد و به دنیا اومدن حس کردن گرمای دست مادر هست …

چقدر خوب که این همه عشق تو تولدم بودن و یا تولدمو یادشون مونده بود خدارو شکر میکنم که شماهارو دارم یک خانواده ی باحال و پر از انرژی و کنجکاو و متحد و دوست داشتنی،یک روز نباشید از خدا میخوام اون روزم اصلا شب نشه ، بدجوری دیوانه وار دیوونتونم …

مرسی که هوامو دارید و هستید و در آخرو مرسی از تمام عزیزانی که منو لایق دونستن و تولدمو به هر نوع و شکلی که بود بهم تبریک گفتن… آرزوم رسیدن شماها به آرزوهاتونه… زندگیم فداتون عاااااااااشقتونم تا آخر عمرمممممم….

عکسی از جشن تولد امیر مقاره

امیر مقاره 3 دی 1370 در تهران متولد شد و از سال 93 فعالیت رسمی و جدی در حوزه موسیقی را آغاز کرد و در کنار رهام هادیان در گروه موسیقی ماکان بند به شهرت رسید.

امیر مقاره زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت اما در عرض یک سال گذشته نتیجه همه زحماتش را در کنار رهام هادیان دید و ماکان بند به یکی از محبوب ترین گروه های موسیقی در ایران تبدیل شد.

در ادامه عکس هایی از مدل موهای مختلف امیر مقاره را مشاهده میکنید.

امیر مقاره با مدل مویی متفاوت

چهره جدید و مدل موی رنگ شده امیر مقاره

امیر مقاره خواننده گروه ماکان بند

عکسی از مدل موی امیر مقاره

مدل موی امیر مقاره خواننده ماکان بند