محمدرضا شریفی‌نیا بهمراه دخترانش+ عکس

محمدرضا شریفی نیا یکی از چهره های سرشناس دنیای هنر است که سالهای زیادی از عمرش را در راه سینما و تلویزیون صرف کرد و دخترانش مهراوه و ملیکا هم راه پدر و مادر را در دنیای هنر ادامه دادند.

محمدرضا شریفی نیا و دخترانش

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا و مادر مهراوه و ملیکا است که چند سال پیش بعد از سالها زندگی مشترک از محمدرضا شریفی نیا جدا شد و راه دیگری را برای ادامه زندگی اش انتخاب کرد.

مهراوه دختر بزرگ محمدرضا شریفی نیا است که بازیگری را از کودکی آغاز کرد و ملیکا دختر کوچک خانواده شریفی نیا هم از بازیگران سینما و تلویزیون است.

تصاویری از محمدرضا شریفی نیا در کنار دخترانش مهراوه و ملیکا برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

محمدرضا شریفی‌نیا بازیگری را با سریال امام علی (ع) در تلویزیون آغاز کرد و با نقش ولید در این سریال دیده شد و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت و آثار ماندگاری را در دنیای هنر ثبت کرد.

محمدرضا شریفی نیا و دخترش مهراوه

مهراوه شریفی نیا دختر بزرگ محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است که بازیگری را با دزد عروسک ها در سال 68 آغاز کرد و همراه پدرش در سریال امام علی (ع) در نقش کودکی قطام جلوی دوربین رفت و بازی در سریال هایی چون کیمیا، خداحافظ بچه ، معمای شاه ، روز حسرت ،کیمیا و … را در کارنامه هنری اش دارد.

محمدرضا شریفی نیا در کنار دخترانش ملیکا و مهراوه

ملیکا دختر کوچک محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است که بازیگری را از سال 70 با فیلم سینمایی اویناز آغاز کرد و سال 77 بازیگری را در تلویزیون آغاز کرد و با بازی در نقش دریا در سریال شمس العماره در تلویزیون دیده شد و سریال دلدادگان یکی دیگر از نقش آفرینی های او در تلویزیون بود.

محمدرضا شریفی نیا و دو دخترش مهراوه و ملیکا

خانواده محمدرضا شریفی نیا در کنار منوچهر هادی

دختران محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا و دخترش مهراوه

مهراوه و ملیکا دختران محمدرضا شریفی نیا

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف