مجری‌های مشهوری که در بازیگری موفق شدند

در این بخش از ویکی‌لایف مجریان برنامه های تلویزیونی را معرفی می کنیم که وارد حیطه بازیگری شده اند.

امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس یکی از مشهورترین چهره ها در اجرا است که فعالیت هنری خود را از سال 1365 در تلویزیون آغاز کرد. او با اجرای برنامه نیم رخ به شهرت رسید و سپس بازیگری در چند فیلم و سریال همچون یوسف پیامبر، نرگس مشت، در امتداد شهر و راستش را بگو را تجربه کرد.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده ستاره امروز سینمای کشورمان کار خود را با اجرای برنامه دوستان در شبکه جام جم آغاز کرده و پس از ورود به دنیای بازیگری با فیلم «آن دو»، تبدیل به یکی از هنرپیشه های مشهور سینما شد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگری که نخل طلای جشنواره کن را دریافت کرد با اجرای برنامه های رادیویی و تلویزیونی فعالیت هنری خود را آغاز کرد. او برای اولین بار در برنامه اکسیژن در سال 1377 به عنوان مجری مقابل دوربین قرار گرفت و پس از اجرای چند برنامه دیگر، فعالیت خود را بیشتر به عنوان بازیگر ادامه داد تا در سال 1399 با اجرای برنامه همرفیق، بار دیگر تجربه جدیدی در زمینه اجرا برای خود رقم زد.

 

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده چهره جوان عرصه بازیگری، فعالیت هنری خود را با جرای برنامه ترمه طلا در سال 1388 آغاز کرد و بعد از اجرای چند برنامه های تلویزیونی، در سریال هایی چون نجلا، عاشقانه و پرده نشین به ایفای نقش پرداخت.

فرزاد حسنی

فرزاد حسنی پیش از بازیگری یکی از مجریان موفق در برنامه های تلویزیونی همچون کوله پشتی و جزر و مد است که سالها در این زمینه فعالیت کرد و با گذراندن دوره های بازیگری در کلاسهای استاد سمندریان و امین تارخ، وارد عرصه بازیگری شد.

زنده یاد آزاده نامداری

زنده یاد آزاده نامداری با اجرای برنامه تازه ها در سال 1384 فعالیت هنریی خود را آغاز کرد و سالها به عنوان مجری برنامه های مختلف، فعالیت خود را ادامه داد. آزاده نامداری در سال 1394 مقابل دوربین فیلم مالاریا قرار گرفت و بازیگری را تجربه نمود.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور یکی از مجریان باسابقه کشورمان است که تجربه بازیگری را نیز در کارنامه هنری خود دارد. او علاوه بر فعالیت اصلی خود در زمینه اجرا در فیلم هایی همچون  سوپر استار، بی پولی، شیش و بش، در امتداد شهر و قاتل اهلی نقش آفرینی کرده است.

صابر ابر

صابر ابر بازیگر مشهور کشورمان یکی دیگری از هنرمندانی است که فعالیت هنری خود را با اجرای برنامه تلویزیونی پلک در سال 83 آغاز کرد یک سال بعد با بازی در فیلم شاعر زباله ها به سینما راه یافت.

احسان کرمی

احسان کرمی یکی از هنرمندان دیگر کشورمان است که سابقه طولانی تری در زمینه اجرا دارد و پس از سالها اجرا در رادیو و تلویزیون، در چند نمایش و سریال به عنوان بازیگر مقابل دوربین رفته است. سریال همگناه در شبکه نمایش خانگی آخرین کار او در حیطه بازیگری است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف