ماندگارترین آثار الهام کردا

به دنیا آمدن فیلمی به کارگردانی محسن عبدالوهاب سال 94 ساخته شد و اولین بار در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست در سه بخش نامزد دریافت جایزه شود.

بازی موفق الهام کردا در این فیلم و نامزد شدن او در بخش بهترین بازیگر زن در حالی که خبرهایی از اکران این فیلم به گوش میرسد بهانه ای شد تا نگاهی به فیلم های ماندگار الهام کردا در سینما بیاندازیم.

به دنیا آمدن فیلمی به کارگردانی محسن عبدالوهاب است که برای اولین بار در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و الهام کردا برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن شد اما دست خالی از جشنواره بازگشت. زمان اکران این فیلم همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و تهیه کننده این فیلم امیدوار است که این اثر بعد از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران شود.

الهام کردا در نمایی از فیلم به دنیا آمدن

در خلاصه داستان فیلم به دنیا آمدن آمده است :زن و شوهری در آستانه میان سالگی برای ادامه مسیرِ زندگی شان با یکدیگر دچار مشکل می شوند.

بازی الهام کردا در فیلم به دنیا آمدن

بازیگران فیلم سینمایی به دنیا آمدن عبارتند از : هدایت هاشمی، الهام کردا، پونه عبدالکریم زاده، رضا مرتضوی، رویا جاویدنیا، مهدی امیری، اسماعیل پوررضا، مرتضی نسیم سبحان، بابک گودرزی نژاد، سیاوش نقشبندی، حمید محمدزاده، محمدرضا سمیعی­ فر، مهدی وحیدروش، مریم افشار، مهشید ناصری، آیدا سرشار، الهام عبدالهی راد، سهیل عبدی، مسعود ریاضی، شهباز تهرانی، شهناز چماچم­جا، هاله قدرت زاده، پرستو آصفی، امیرعلی مظفریان، سپهراد فرزامی، نیکی نصیریان.

الهام کردا و هدایت هاشمی در فیلم به دنیا آمدن

الهام کردا در فیلم رگ خواب

یکی از فیلم هایی که الهام کردا در آن به ایفای نقش پرداخت ، فیلم سینمایی رگ خواب به کارگردانی حمید نعمت الله است که خردادماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد و الهام کردا در این فیلم ایفاگر نقش آیلا دوست مینا با بازی لیلا حاتمی بود.

الهام کردا در نمایی از فیلم رگ خواب

خلاصه داستان فیلم رگ خواب :خلاصه قصه این فیلم درباره اوج و فرود رابطه میان یک زن و مرد را به نمایش می گذارد و این فیلم در ژانر اجتماعی و عاشقانه است .

بازیگران فیلم رگ خواب: بازیگران این فیلم لیلا حاتمی ، کوروش تهامی ، الهام کردا ، لیلا موسوی ، حمیدرضا آذرنگ ، خسرو بامداد ، بامداد نعمت الله هستند.

الهام کردا در فیلم حوض نقاشی

فیلم حوض نقاشی به کارگردانی مازیار میری یکی دیگر از فیلم هایی است که الهام کردا به ایفای نقش در آن پرداخته است. الهام کردا در این فیلم در نقش دکتر روانپزشک جلوی دوربین رفت و به هنرنمایی در کنار شهاب حسینی و نگار جواهریان پرداخت.

الهام کردا و نگار جواهریان در فیلم حوض نقاشی

حوص نقاشی داستان مریم و رضا است که با آدم های دیگر فرق دارند، آن هم نه یک فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ. آن ها باید تلاش کنند تا به دیگران ثابت کنند این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق حل کرده اند. این فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردم را از آن خود کرد.

شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سیامک احصایی، الهام کردا و سپهر فرزامی بازیگران فیلم حوض نقاشی را تشکیل میدهند.

الهام کردا در فیلم فرشته ها با هم می آیند

الهام کردا در فیلم فرشته ها با هم می آیند به کارگردانی حامد محمدی جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقش هدیه در کنار جواد عزتی و نازنین بیاتی شد.

الهام کردا همبازی نازنین بیاتی در فرشته ها با هم می آیند

فرشته ها با هم می آیند داستان یک روحانی جوان (با بازی جواد عزتی ) به نام احمد است که با همسرش لیلا ( با بازی نازنین بیاتی )در حالی با تنگدستی روزگار سپری می کنند که صاحب سه فرزند هم زمان می شوند.

جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا بازیگران اصلی فیلم فرشته ها با هم می آیند را تشکیل میدهند.

الهام کردا در کنار همسرش سعید چنگیزیان