ماجرای طلاق بهنوش بختیاری از زبان خودش

بهنوش بختیاری بازیگر پر حاشیه سینما ایران که با بازی در سریال های مهران مدیری به شهرت رسید، در روز تولد خود استوری از مراسم ازدواج و لباس عروس خود منتشر کرد.

بهنوش بختیاری

بازیگر نقش ژینوس در سریال خاطره انگیز خانه به دوش که به دلیل منتشر نکردن عکس همسر و عدم حضور با او در مراسم هنری و محافل عمومی خبرها و شایعات زیادی درباره طلاق و جداییش در رسانه‌های غیررسمی منتشر شده است، با انتشار این عکس که در ادامه این بخش از ویکی‌لایف می بینید به شایعات پایان داد.

بازیگر نقش لیلون در شب های برره از بازیگران پرطرفدار در شبکه های اجتماعی می باشد که به دلیل فعالیت‌های مختلف گاهگاهی سوژه رسانه ها می شود، او بار دیگر با انتشار عکسی از خود در لباس عروس در صدر اخبار قرار گرفت.

بهنوش بختیاری با منتشر کردن عکس فوق در استوری اینستاگرامش نوشت:

لباس مراسم ازدواج من که در محضر انجام شد

15 سال پیش با 14 سکه مهریه

بدون هیچ تشریفاتی

چه زود گذشت…

در این تصویر که خبری از مراسم لاکچری و لباس خاص و گرانبها در آن نیست، خانم بازیگر با یک لباس سفید ساده اما خندان و خوشحال در مراسم ازدواجش حضور یافته است.

بهنوش بختیاری

اطلاعاتی درباره همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در سال 1384 و در زمان بازی در سریال جایزه بزرگ مهران مدیری با همسرش محمدرضا آرین که جزو نویسندگان بود، آشنا و این آشنایی تیر 1386 به ازدواج ختم شد. محمد رضا آرین علاقه ای به حضور در جلوی دوربین ندارد و عکس مشخصی از او در فضای مجازی منتشر نشده است. این زوج فرزندی ندارند و خانم بختیاری در اسفند ماه 94 در برنامه احسان علیخانی در یک گفتگوی احساسی اعلام کرد به دلایلی تا آخر عمر نمی تواند مادر شود.