ماجرای جدایی پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا چوپرا و همسرش که سالهاست مورد توجه شمار زیادی از کاربران اینستاگرام هستند، این بار نامشان با تیتر طلاق و جدایی در کنار هم قرار گرفت. جدایی که مثل همیشه با قضاوت های زود هنگام کاربران و برداشت های عجولانه، خبرساز شد.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس

ماجرا از آنجایی شروع شد که “چوپرا” نام خانوادگی و فامیل همسرش را از نامش در بایو اینستاگرامش حذف کرد. تغییری که در بیو این بازیگر محبوب بالیوودی ایجاد شده بود چندان عجیب هم نبود چرا که او حتی فامیل خود را نیز از این قسمت حساب کاربری اش نیز حذف کرد.

این تغییر کوچک کافی بود تا در عرض چند ساعت، برخی از کاربران تشنه ی لایت و ویو در اینستاگرام، شایعه پراکنی و جنجال سازی کنند.

اختلاف سنی 10 ساله این زوج که از همان ابتدا همیشه مورد توجه دنبال کننده های این دو سلبریتی در فضای مجازی بوده است، این بار هم به میان آمده و خیلی ها دلیل این جدایی را 10 سال کوچکتر بودن شوهر خانم بازیگر از او بود.

طولی نکشید که ” پریانکا چوپرا ” تصویری عاشقانه و بسیار زیبا از خودش در کنار همسرش ” نیک ” منتشر کرده و از حال و هوای عاشقانه و رومانتیک همیشگی شان در زندگی مشترک مجددا رونمایی کرد.

از آنجا که موج اصلی این شایعات توسط دنبال کننده های همسر خانم بازیگر به راه افتاده بود، اکثر خبرگزاری ها این اقدام را پاسخ محکم خانم بازیگر به فالوورهای شوهرش، خواندند.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس در سال 2018 با هم ازدواج کرده و از همان زمان جزو محبوب ترین زوج های سلبریتی بودند و همین دلیلی برای جذابیت اخبار زندگی خصوصی این دو و سو استفاده برخی از این محبوبیت است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف