ماجرای آشنایی مجید صالحی و همسرش

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان که در برنامه دورهمی با مهران مدیری گفتگو کرد پس از پاسخ به برخی از سوالات مهران مدیری دچار حواشی مختلفی در اینستاگرام شد.

مجید صالحی و همسرش

بسیاری از کاربران شغل همسر او را پرستار و نحوه آشنایی آن ها را از طریق پرستاری مادر مجید صالحی دانستند. این بازیگر سینما و تلویزیون با تبریک روز جهانی زن به سوالات کاربران پاسخ داد.

مجید صالحی ضمن تبریک روز جهانی زن در اینستاگرام خود نوشت:

رامینه عزیز، رفیق همیشگی

روز جهانی زن بر تو مبارک

از اینکه سالها همیشه دوست و همراه خوبی بودی و هستی و در طول زندگی حتی در غیاب من که حاصل اجبار شرایط کاری بود تمام توجه و محبتت رو معطوف فرزندانمون کردی واقعا سپاسگزارم. امیدوارم همچنان برای اعتلای هنرها و توانمندی های خود بکوشی.

در پی دایرکت ها و کامنتای نگران های همیشه در صحنه که پرسیدند ما بالاخره نفهمیدیم چطور ازدواج کردید؟

در پاسخ باید بگویم راستش ما هم مثل اغلب ازدواج ها با هم آشنا و دوست شدیم ( و البته پیش از بیماری مادر مرحومه بنده )بعد این دوستی هر روز شیرین و شیرین تر شد  و روزی پیشنهاد ازدواج دادم و ( البته صد در صد ایشون هم با خودشون گفتند؛ چه کسی آقا تر، باحال تر، جذاب تر، بامزه تر، دوست داشتنی تر از مجید) از شوخی گذشته ایشون پذیرفتند، ازدواج کردیم.

مجید صالحی در برنامه دورهمی گفته بود که هنگام مریضی مادرش، همسر او کمک حال خانواده او بود و از آن پس در فضای مجازی بسیاری از کاربران او را پرستار مادر مجید صالحی می دانستند که این موضوع توسط مجید صالحی تکذیب شد.

مجید صالحی در رابطه با شغل همسرش گفت که تخصص و تحصیلات او مترجمی زبان انگلیسی است و کار دکور کیک انجام میدهد.

مجید صالحی در سال 1391 با خانم رامینه اکبری خادم ازدواج کرد که ثمره این زندگی دوقلوهایی بنام حنا و آروین است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف