لباس‌های کره‌ای که معروف شدند

معمولاً صنعت سینمای کره در کل دنیا مورد توجه قرار می‌ گیرد و بسیار از مردم دنیا در نقاط مختلف جهان طرفدار آن هستند. چیزی که در مورد مردم کره و فیلم‌ هایشان بیشتر جلب توجه می‌ کند، نوع لباس پوشیدن آن هاست که در عین سادگی جذابیت بالایی دارد. در این قسمت از ویکی‌لایف قصد داریم فیلم هایی را به شما معرفی کنیم که می‌ توانید از مدل لباس بازیگران آن ها الگوبرداری کنید.

مدل لباس کره ای

Tomorrow With You (2017) فردا با تو

این فیلم در مورد مدیر یک شرکت است که می تواند در زمان سفر کند. او با خانمی ازدواج می‌ کند و طرز فکرش به طور کل تغییر پیدا می‌ کند. این فیلم از آن دسته از مواردی است که استایل های منحصر به فردی را برای لباس پوشیدن در محل کار به شما نشان می‌ دهد و قطعا می توانید برای لباس های رسمی از آن ایده بگیرید.

Search:WWW (2019) جستجو:WWW

این فیلم درام در مورد سه خانم حرفه‌ ای است که قصد دارند در صنعتی که دارند با یکدیگر به رقابت بپردازند. نوع لباس پوشیدن این افراد به شدت جذاب است و مهم تر از همه این که در محل کار لباس های خیلی شیک و رسمی با رنگ های روشن می پوشند که ترکیب زیبایی از مد و کلاسیک را به شما نشان می دهد.

My Love From The Star (2013) تو که از ستاره ها اومدی

این فیلم یکی دیگر از درام های بسیار جذاب است که شخصیت های داستان در طول فیلم به نوع لباس پوشیدن خیلی توجه می کنند و فضا کاملاً طراحی واقعی دارد و در مورد طراحی مد، بافت لباس ها و الگو های متفاوت و ژاکت های چرم ایده های عالی به شما می دهد.

Her Private Life (2019) زندگی خصوصی او

این فیلم طرفداران بسیار زیادی به خاطر وجود خوانندگان پاپ و با استعداد دارد و مهم تر از همه این که شما در طول فیلم جذبِ لباس های بازیگران می‌ شوید که اغلب از رنگ های روشن بیشتر استفاده کرده اند؛ لباس‌ های کاملاً زنانه که شاید نظیر آن ها را جایی ندیده باشید.

The King:Eternal Monarch (2020) پادشاه:سلطنت ابدی

این فیلم موفق در نتفلیکس کاملا منحصر به فرد به تصویر کشیده می شود‌. در مورد جهان های موازی با یکدیگر صحبت می‌ کند‌. افراد در این فیلم از کت هایی با سایز بزرگ و رنگ های خنثی استفاده می‌ کنند و هودی های رنگارنگ نیز در طول این فیلم خودنمایی می‌ کنند.

Tempted (2018) وسوسه گر

این فیلم سرشار از صحنه های جذاب در مورد مد و فشن است. درامی عاشقانه است که سبک زندگی مردم کره را نیز به خوبی به تصویر می کشد. در طول این فیلم با انواع لباس های گرانقیمت و جذاب مواجه هستید.

Itaewon Class (2020) کلاس ایته وان

این فیلم در مورد مد و فشن صحبت می کند. نقش اصلی این فیلم یک خانم است که به شدت در لباس پوشیدن جذاب عمل می کند. او مدیر یک رستوران است و ظاهری کاملاً زنانه و منحصر به فرد دارد و معمولاً ترکیب رنگ مشکی را با رنگ های خنثی به عالی ‌ترین شکل ممکن انجام می‌ دهد.

Hotel Del Luna (2019) هتل دل لونا

حد و مرز های بین عشق، درام و فشن در این فیلم به خوبی رعایت شده است. دیدنِ این فیلم باعث می‌ شود تا شما ایده های جذاب از نوع لباس پوشیدن در مکان های مختلف پیدا کنید و با توجه به شخصیتی که دارید، استایل تان را بسازید.

It’s Okay To Not Be Okay (2020) مشکلی نیست خوب نباشی

این فیلم در مورد یک فرد جوان است که کتاب‌ های کودکانه می‌ نویسد. او آسیب‌ های زیادی را در دوران کودکی متحمل شده است اما چیزی که در مورد او خیلی جلب توجه می کند، نوع لباس ها و تیشرت هایی است که با ژاکت های مختلف ست می کند.

Crash Landing On You (2019) سقوط آزاد

سقوط آزاد در مورد مد و فشن صحبت می کند. یک داستان بسیار عاشقانه است که شاید ایجاد این عشق بی ربط به لباس هایی که این افراد می‌ پوشند؛ نباشد و شما می توانید لباس های بسیار شیک، جذاب با رنگ های بولد را داخل این فیلم ببینید.

Legend of the Blue Sea (2016) افسانه دریای آبی

این فیلم در مورد دو زمان مختلف صحبت می‌ کند؛ همچنین در مورد عشق بی قید و شرط یک هنرمند و یک خدمتکار است. نوع لباس پوشیدن آن ها و مخصوصاً کفش هایی که استفاده می‌ کنند، قطعاً عامل جلب توجه تان نسبت به این فیلم خواهد بود.

Vincenzo (2021) وینچنزو

این فیلم درامی در مورد جرم و جنایت است که قطعاً با دیدن آن سرشار از هیجان می شوید و احتمالاً ناخن هایتان را می جوید. در مورد یک وکیل مافیا هم صحبت می‌ کند که استایل و تیپش در طول فیلم مدام تغییر می‌ کند و بسیار هم جذاب است.

The Heirs/The Inheritors (2013) وارثان

این فیلم در مورد یک مرد ثروتمند است که عاشق دختر خدمت کارشان می شود. درگیری‌ های زیادی دارد تا به او برسد. این داستان عاشقانه شخصیت‌ های مختلفی را با توجه به نوع لباسی که می پوشند به شما معرفی می کند.

Suspicious Partner (2017) شریک مشکوک

این درام در مورد دو شخصیت اصلی صحبت می کند که به خاطر هدف مشترکی که دارند، سر راه هم قرار می‌ گیرند و یک داستان عاشقانه بین آن ها رخ می‌ دهد. افرادی که به لباس پوشیدن خود خیلی توجه می کنند و همیشه استایل خود را طوری طراحی می کنند که جوان ترین حالت ممکن نشان داده شوند.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف