فیلم‌هایی که گروه b.t.s بازی کردند

گروه بی تی اس جزء گروه مشهور موسیقی هستند که در سراسر جهان سر و صدای زیادی به پا کرده اند و طرفداران بسیار زیادی دارند. در این قسمت از ویکی‌لایف قصد داریم فیلم هایی را به شما معرفی کنیم که گروه بی تی اس در آن ها حضور داشتند و باعث شده که بیشتر دیده شوند.

فیلم بی تی اس

فیلم IN THE SOOP BTS VER

این برنامه از آن فیلم‌ هایی است که گروه بی تی اس داخل آن ایفای نقش کرده‌ اند و به خاطر همین طرفداران زیادی پیدا کرد. در مورد گروهی از افراد است که قصد دارند در جنگل به کشف و شهود بپردازند و اتفاقاتی برایشان می افتد و داستان را جذاب می کند.

LOVE YOURSELF IN SEOUL (لاو یورسلف) خودتو دوست داشته باش

این فیلم بیشتر در مورد موسیقی صحبت می‌ کند و شبیه به صحنه های تئاتر نیز هست که در سال 2018 ساخته شد و باعث شد که اعضای بی تی اس بتوانند داخل آن بیشتر دیده شوند.

فیلم BRING THE SOUL روح را بیاورید

این مجموعه تقریباً یک روز قبل از اجرای کنسرت گروه بی تی اس پخش شد و باعث شد که طرفداران این گروه همگی مجذوب حضور این افراد در این فیلم باشند.

فیلم BURN THE STAGE صحنه را بسوزان

این اولین فیلم گروه بی تی اس بود که صحنه های بسیار جذابی از بازی بی تی اس در آن پخش شد و در سینما سرو صدای زیادی به پا کرد و شاید یکی از موفق ترین فیلم هایی باشد که گروه موسیقی در آن ایفای نقش کرده ‌اند و موفق هم ظاهر شده اند.

مستند Break The Silence

این فیلم دنباله مستند Bring The Soul و از دیگر فیلم هایی با بازی BTS است که در مراسم MTV Movies & Awards 2021 موفق به دریافت جایزه بهترین مستند موسیقی شده است.

سریال تاریخی هوارانگ

این سریال تنها سریال از یک عضو بی تی اس است که به طور رسمی در تلویزیون کره به روی آنتن به پخش رسیده است. سریال تاریخی هوارانگ تلفیقی با جزئیات مدرن، عاشقانه، کمدی و گاها اکشن و محصول 2016 با بازی کیم تهیونگ (Kim TaeHyung) می باشد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف