فریاد‌های الیکا عبدالرزاقی در دورهمی

دورهمی برنامه ای با اجرای مهران مدیری است که چهار فصل از آن در قالب تاک شو و گفتگو با هنرمندان و اشخاص مطرح پخش شده اما فصل پنجم برنامه دورهمی مهران مدیری در قالب یک مسابقه در فضایی خاص و با رویکرد جدید است. شب گذشته الیکا عبدالرزاقی بازیگر خوش انرژی کشورمان که مدت زیادی از ایفای نقش او در سریال برف بی صدا می بارد و ایفای کاراکتر سیمین در قاب تلویزیون نمی گذرد، مهمان برنامه دورهمی بود اما در حین برنامه اشک های خانم بازیگر درآمد. در ادامه این بخش از ویکی‌لایف به جزئیات آن اشاره خواهیم کرد.

مهران مدیری

الیکا عبدالرزاقی بازیگرنقش های جدی و طنز و همسر امین زندگانی بازیگر ملک سلیمان شب گذشته با دوستانش مهمان برنامه دورهمی بود. او قبل از شرکت در مسابقه دورهمی در پشت صحنه عنوان کرده بود که از بازوی متحرک 360 درجه نمی ترسد و صدایش در نخواهد آمد اما بعد از سوار شدن بر روی بازوی متحرک جیغ های وحشتناک او فضای برنامه را پر کرد و به قول آقای مدیری صدای خانم بازیگر تا شهرک غرب رفت، ترس عجیب الیکا عبدالرزاقی از بازوی رباتیک تا جایی پیش رفت که اشک او را درآورد و الیکا عبدالرزاقی به اقرار به اشتباه خود وادار کرد.

فصل پنجم دورهمی کاملا متفاوت با فصل های قبلی دورهمی و با تغییراتی جدی همراه است. در هر قسمت از مسابقه «دورهمی» 8 شرکت‌کننده حضور دارند که باید به سوالاتی چند گزینه‌ای در حوزه‌های مختلف پاسخ دهند. براساس امتیازات دو نفر از شرکت‌کنندگان در همین مرحله حذف و 6 نفر دیگر به مرحله «ربات» راه پیدا می کنند.

در این مرحله شرکت‌کنندگان بر روی بازوی متحرک می نشینند و با انتخاب یک سطح از چهار سطح عملکرد ربات، آمادگی فیزیکی خود برای پاسخ به سوالات این بخش را به چالش می‌کشیدند. در این مرحله ربات شرکت‌کننده را حرکت داده و در مقابل سوال‌ها قرار می دهد و شرکت کننده تنها 30 ثانیه برای پاسخ به سؤال فرصت دارد. این بخش به لحاظ سخت‌افزاری، چالش اصلی برای شرکت‌کنندگان حاضر در این مسابقه محسوب می‌شود.