عکسی زیبا از کودکی رضا گلزار بغل پدرش

محمدرضا گلزار یکی از پولسازترین و پرطرفدارترین بازیگران ایرانی در فضاهای مجازی است. سوپر استار سینمای ایران که این روزها گزیده کارتر از گذشته می باشد، نه تنها در زمینه بازیگری فعالیت دارد بلکه خواننده، نوازنده و مدل موفقی است که تیپ و استایل خاصش طرفداران زیادی دارد.

پدر محمدرضا گلزار

بازیگر خوش چهره سینمای ایران که در اولین بازیش در فیلم سام و نرگس اثری ماندگار خلق کرد، با عکسی زیبا از کودکی خود به همراه پدرش که در ادامه مشاهده میکنید، اینستاگرامش را بروز کرد.

محمدرضا گلزار بازیگر سریال عاشقانه به مناسبت تولد پدرش عکس قدیمی زیبایی را در 24 فروردین ماه منتشر نمود و تولد پدرش را تبریک گفت.

خلاصه‌ی زندگینامه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر، خواننده و آهنگساز کشورمان متولد 1 فروردین 1356 در تهران است اما اصالتا آذری می باشد. پدر او مهندس و اهل تبریز و مادرش خانه‌دار است. او دو برادر بنام علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است.

محمدرضا گلزار

موسیقی را از سوم دبیرستان به‌صورت خودآموز با گیتار سپس پیانو شروع کرد و بعد از دانشگاه به عنوان نوازنده عضو گروه آریان شد. او در خزر شهر به طور اتفاقی ایرج قادری کارگردان را دید و از او برای نخستین کنسرت گروه آریان دعوت کرد، ایرج قادری نیز او را برای بازی در فیلم «نرگس و سام» دعوت کرد و اینگونه گلزار وارد سینمایی ایران شد. محمد رضا گلزار در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و اولین تجربه خود را بعنوان مجری در مسابقه برنده باش بدست آورد.

رحمان 1400، آینه بغل، سلام بمبئی، آتش‌بس، سام و نرگس، شام آخر، گل یخ، بوتیک، عاشقانه، گیسو، ساخت ایران و… از آثار ماندگار محمدرضا گلزار هستند.