عکس‌های کودکی نسرین نصرتی

نسرین نصرتی یکی از بازیگران پرطرفدار سریال پایتخت است که با نقش فهیمه در میان مردم شناخته شد و به محبوبیت رسید.

کودکی نسرین نصرتی

این بازیگر کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با سریال تا ثریا به تلویزیون آمد و در چندین فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت اما بازی در نقش فهیمه در سریال پایتخت نقطه عطفی در کارنامه هنری خانم بازیگر بود که از پایتخت 2 همراه خانواده پایتخت شد و یکی از نقش های محوری این سریال را برعهده گرفت.

نسرین نصرتی عکسی از دوران کودکی اش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

نسرین نصرتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد و درباره عکاسی و عکس گرفتن در دوران کودکی خودش گفت.

عکس بانمک نسرین نصرتی در دوران کودکی

نسرین نصرتی با انتشار چند عکس از کودکی اش نوشت:تو روزهای بچگی ما دهه پنجاهی ها ، جوری همه سرشون شلوغ بود که یادشون میرفت از بچه هاشون عکس بگیرند . ثبت لحظه ها و عکس و عکاسی خیلی کم اتفاق میافتاد مگر به یک مناسبت یا بهانه مهمی یا حضور یک فامیل محترمی که دوربین عکاسی داشته باشه مثل اقا رضای فامیل ما، ولی تفاوت ما بچه های دیروز با نسل امروز اینه که همین چند تا دونه تصویر از بچگی بهترین و با ارزش ترین گنج محسوب میشه.

عکسی از نسرین نصرتی در دوران کودکی

نسرین نصرتی سال 88 ازدواج کرد و آبان ماه سال 95 دخترش سوفی متولد شد.

عکسی از نسرین نصرتی و همسرش

این بانوی هنرمند از پایتخت 2 به جمع پایتختی ها پیوست و در نقش فهیمه معمولی همسر بهبود ، خواهر نقی و عمه سارا و نیکا به ایفای نقشی پرداخت که حسابی به دل مخاطبان نشست.

عکسی از دختر نسرین نصرتی

نسرین نصرتی و هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

نسرین نصرتی فهمیه سریال پایتخت در کنار سارا و نیکا

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف