عکس‌های متفاوت از یانگوم بازیگر جواهری در قصر

لی یونگ، بازیگری است که نقش یانگوم را در سریال محبوب جواهری در قصر بازی کرد. بسیاری از ایرانیان او را به خاطر بازی در این سریال و همچنین نقش شاگرد آشپزی پرتلاش و پرانرژی‌ای که در آن ایفا کرد، می‌شناسند. اما اخیراً، او از فعالیت در صنعت هنری دور شده و کمتر به بازیگری می‌پردازد و از این رو طرفدارانش با او در شبکه های اجتماعی در ارتباط هستند و تصویرش را از این طریق مشاهده می کنند. تصاویری که در میان آنها، عکسهای جذاب و خانوادگی هم به چشم میخورد و در این بخش از ویکی‌لایف مشاهده می فرمایید.

یانگوم

در بین همین تصاویر، تصویر متفاوتی از یانگوم معروف بود که او را در لباسی مجلسی طور و ظاهری متفاوت نشان میداد و همین دلیلی شد تا تصویر مد نظر با عنوان “عکس لو رفته از یانگوم در یک عروسی” دست بدست شود.

تصور کردیم خالی از لطف نیست اگر کاربران نمناکی، تصویری از لباس مجلسی و ظاهر بازیگر معروف یانگوم جواهری از قصر را ببینند. البته که این عکس توسط خود خانم بازیگر منتشر شده و لو نرفته است ولی توضیحات منتشر شده همراه این عکس نشان میدهد که او برای حضور در مراسم و جشن عروسی آماده شده است.

بازیگر نقش یانگوم در کنار فرزندانش

لی یونگ آئه (یانگوم) متاهل است و سالها پیش در 38 سالگی با یکی از تاجران معروف کره ای آمریکایی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک دختر و یک پسر دوقلو می باشد که در سال 2011 بدنیا آمدند.

یانگوم با نام اصلی “لی یونگ آئه” در سال 1971 میلادی – 1349 شمسی در کره جنوبی متولد شد. تحصیلات دانشگاهی این بازیگر زن کره ای ابتدا رشته زبان آلمانی و سپس بازیگری بود که پس از سالها موفق شد مدرک فوق لیسانس و دکترای بازیگری خود را دریافت کند.

یانگوم بازیگری را از 21 سالگی آغاز کرد اما در اکثر بیوگرافی های منتشر شده از او، آغاز بازیگری اش از 23 سالگی با سریال همسر تو چطور (How’s Your Husband) عنوان شده است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف