عکس‌های مارال فرجاد پس از شیمی درمانی در اسنیتاگرام

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون، دختر جلیل فرجاد وخواهر مونا فرجاد متأسفانه سال گذشته به بیماری سرطان مبتلا شد اما پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری در شرایطِ بهتری قرار گرفته است. این بازیگر که چندی قبل با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمورمصاحبه کرده بود، این بار سوژه گفتگوی مجله NOKLAPJA قرار گرفت. بخشی از صحبت های خانم بازیگر را با خبرنگار این مجله در ادامه این بخش از ویکی‌لایف می خوانید.

مارال فرجاد سرطان

بازیگر سریال عملیات 125 که اکنون روند درمانی خود را در خارج از کشور دنبال می کند، به تازگی بخشی از مصاحبه خود با مجله NOKLAPJA را منتشر نمود و اینستاگرام خود را با این صحبت های متفاوت، به روز کرد.

مارال فرجاد هنرمند محبوب در این مصاحبه از بیماری و امید او به بهبود سخن گفته تا امید وانگیزه را در بیماران مبتلا به سرطان افزایش دهد. او در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی نوشت:

بخشی از مصاحبه ی من با خبرنگار این مجله (Koronczay Lili)از زبان خودشان:

عکس های که ازش دیده بودم مو نداشت، از زیبایی نفسم بند می یاد منتظر یک زن خیلی مریض بودم که بیاد. ولی به جای اون یک دختر بیگناه از در وارد می شود صورت معصوم و موهای کوتاه و حالت دار اون روی صورتش هست. حرکتش ارام است. رنگ چشمش به رنگ قهوه ای گردویی.

با احتیاط به دور و بر نگاه میکند. و آهسته روی صندلی مینشیند. یادم می یاد عکس های که ازش دیده بودم مو نداشت، بدون مژه ونگاه خسته، و در واقع مثل یک موجود بی پناه بنظر می رسید واز همه اینا امروز هیچ نشانی نیست. در صورتیکه اون عکس فقط ممکنِ حدودا برای8 ماه پیش باشه.

انگار جایی دیگری ایستاده،در واقع بین مرز باریک زندگی و مرگ وانگار که از میان یک دیوارشیشه ای به ما پیام میده که امید هست. ولی دردی که در چشمانش دیده میشه نشون میده، درستکه بدنش درحال بهبودی هست.ولی هنوز در روحش رنج ها و زخم ها ی هست که هنوز بهبودی پیدا نکردن.

خودش میگه:اوایل که شیمی درمانی رو انجام میدادم همش میگفتم چرا من؟؟؟؟

ولی وقتی که شرایط رو پذیرفتم شروع کردم در مورد این بیماری تحقیق کردن.خیلی از هنرمندها رو پیداکردم که از این بیماری مردن،ولی اون موقع به فکرم نمی رسید که مابیشتر درمورد ادم های که ازاین دنیا می روند اخبار می شنوین ولی اون هایی که زنده می مونن و سالم میشن اخباری نمی شنوین.

در حالیکه درصدی که سالم میشن بیشتر از ادم های که می میرن. میشه گفت 80 درصد خوب میشن و زنده می مونن….و همین موضوع باعث شد وقتی در روند بهبودی قرار گرفتم. گفتم وقتش که ادم ها بگم، به‌خصوص اونهایی که مثل من مریض شدن که واقعا امید هست و میشه خوب شد. چون اون موقع وقتی می دیدم کسی خوب شده، امید وانگیزه خوب شدن در من صدبرابر می شد.

مارال فرجاد بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر متولد 16 مرداد 1361 در تهران است. پدرش جلیل فرجاد بازیگر شناخته شده تلویزیون و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام مونا دارد که او نیز در عرصه بازیگری حضور دارد. مادر مارال و مونا فرجاد، زنده یاد منیژه افشاری می باشد که در 18 اسفند 1400 به دلیل ابتلا به بیماری سرطان فوت کرده است.

مارال فرجاد در برنامه دورهمی سال 1396 خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد اما عکسی از همسرش منتشر نشده است. این بازیگر در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده که فیلم های سینمایی ماهور و خوب بد جلف 2 و سریال های کت جادویی، عملیات 125، برادرجان، زمین گرم و باخانمان از معروف ترین آنها هستند.