عکس‌های اینستاگرامی فریبا نادری

فریبا نادری ایفاگر نقش پری سیما در سریال ستایش با انتشاری عکسی جدید در پست اینستاگرامیش بار دیگر سوژه کاربران شد.

عکس فریبا نادری

خانم بازیگر که ازدواجش از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان بود، بعد از تولد فرزندش یارا با شکل و شمایل جدید و استایلی جالب دیده می شود که در ادامه این بخش از ویکی‌لایف عکس این خانم بازیگر را آورده ایم.

فریبا نادری که این روزها بسیار کم کار و گزیده کار می باشد، اینستاگرام خود را با انتشار عکسی از خود به روز کرد و نوشت:

For being successful you Don’t need to be very strong

‏:You just need to be stronger than one thing

‏your biggest excuse

‏Just this

برای رسیدن به موفقیت لازم نیست خیلی قوی باشی.

فقط کافیه از یک چیز قوی تر باشی: از قوی ترین بهانه ات

همین!

فریبا نادری

عکس بازیگر آسمان همیشه ابری نیست، واکنش هایی را در برداشت، در این عکس خانم بازیگر با ژست مدلینگ طوری اما با شال عروسکی دیده می شود که با استایل او در تناقض است.

از نظر برخی کاربران فریبا نادری پس از به دنیا آمدن دخترش یارا به دلیل علاقمندی او به شخصیت های عروسکی از این مدل شال ها به سر می کند.

اگر سری به اینستاگرام این بازیگر بزنید، حتما چندین عکس از او با شال عروسکی در رنگ های مختلف مشاهده می کنید، این عکس ها نشان دهنده این است که بازیگر از یاد رفته خودش نیز به دلیل زنده بودن کودک درونش به این نوع لباس ها علاقه داشته است، گویا خانم بازیگر مانند کودکی هایش هنوز هم پر شر و شور است، کودکی که به گفته خودش با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

زندگی خصوصی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر محبوب سریال های تلویزیونی متولد23 فروردین 1363 است که از سال 1382 تاکنون مشغول فعالیت در عرصه بازیگری است. فریبا نادری سالها پیش با مسعود رسام ازدواج کرد و چندین سال پس از فوت او، برای بار دوم با مهرداد طباطبایی آشنا شد که حاصل این ازدواج یک دختر به نام یارا است.

فریبا نادری در کنار همسر و فرزندش