عاشقانه‌های ساده و جذاب ساره بیات و همسرش

ساره بیات هنرمند محبوب کشورمان که دومین حضورش در سینما را با بازی بی نظیرش در فیلم «جدایی نادر از سیمین» اصغر فرهادی به اسکار گره زد و توانست خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را از آن خود کند، این روزها و در فصل عاشقان، در حال رقم زدن لحظات عاشقانه ای ناب با همسرش می باشد.

ساره بیات و همسرش

ساره بیات عکس زیبایی از همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در ادامه این بخش از چهره های ویکی‌لایف مشاهده می کنید. جزئیات مختصر عکس این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد می کند که پگاه سریال عاشقانه، به شکل یواشکی طور این عکس را همسرش ثبت و منتشر کرده است.

خلاصه‌ای درباره ساره بیات و همسرش

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون متولد 14 مهر ماه 1358 می باشد. خانم بازیگر یک خواهر به نام سروین دارد که همسر رضا قوچان نژاد فوتبالیست مطرح کشورمان می باشد.

فیلم سینمایی «مقلد شیطان» و سریال‌های «یک مشت پر عقاب»، «بی‌گناهان» و «بانو» اولین کارهای بیات هستند که کمتر کسی حتی به یاد می آورد اما بازی اثر بخش او در یکی از نقش‌های کلیدیِ مهم‌ترین فیلم اصغر فرهادی فصل جدید دوران بازیگری بیات رقم زد، فصلی که باب آشنایی او با کارگردانانی چون فریدون جیرانی، فرزاد مؤتمن، مجید مجیدی و آیدا پناهنده بود.

ساره بیات متاهل می باشد، ایشان همسر دوم آهنگساز و تنظیم کننده معرف علیرضا افکاری است، علیرضا افکاری در 4 اردیبهشت 1400 با نوشتن متن زیبا خبر ازدواج خود با ساره بیات را به‌صورت رسمی رسانه ای کرد.