طعنه‌ی رضا بنفشه‌خواه به احسان علیخانی

احسان علیخانی تهیه‌کننده برنامه “جوکر” و مجری و تهیه‌کننده “عصر جدید” که با ساخت این برنامه ها خنده و هیجان را مهمان خانه های مردم نموده است، گاهی با انتقادهایی روبرو می شود. بعد از انتقاد ژاله صامتی از آقای مجری در عصر جدید، رضا بنفشه خواه نیز در جوکر احسان علیخانی را مورد انتقاد قرار داد، جزئیات گفته های رضا بنفشه خواه را در این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف خواهید خواند.

مهمان جوکر

ماجرای شوخی رضا بنفشه خواه با خالق جوکر

جوکر برنامه ای در ژانر کمدی و خانوادگی به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی است که چند فصل از آن منتشر شده و توانسته است طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند. در فصل ششم جوکر که شرکت کنندگان آن ترکیبی از نفرات فصل‌های گذشته این مجموعه هستند، به رقابت می پردازند.

رضا بنفشه خواه در پشت صحنه و در جمع شرکت کننده های فصل ششم سریال جوکر شوخی با کارگردان این برنامه نمود و گفت:

من می خوام یه نکته ای رو بگم، احسان علیخانی یه عمر اشک همه رو در آورده من تعجب می کنم چرا امشب می خواد همه رو بخندونه.

سیامک انصاری در پاسخ گفت:

نه نمی زاره که بخندن تازه، نباید خندید که باید گریه کرد.

محمدرضا علیمردانی به حمایت از احسان علیخانی پرداخت و گفت:

ولی انصافا یه ملت رو داره می خندونه به افتخارش دست بزنید.

در فصل ششم سریال جوکر یوسف تیموری، بیژن بنفشه خواه، رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا و هومن حاج عبدالهی به هنرمندی پرداخته اند.

در این رئالیتی‌شو بازیگران یکدیگر را بخندانند؛ اما خودشان نخندند و درصورتی که یکبار لبخند بزنند و یا بخندند، کارت زرد می‌گیرند و درصورت تکرار مجدد، از بازی اخراج می‌شوند. دو فصل شش و هفت جوکر، فصل‌های ویژه این برنامه هستند و در پنج قسمت، مهمان خانه‌های مردم خواهند بود.