صورت بی روح و خسته‌ی رز بازیگر تایتانیک

کیت وینسلت که اغلب او را برای بازی در نقش رز در فیلم تایتانیک می‌شناسند و چهره او را در این فیلم به یاد می آورند. این بازیگر که در مراسم امی 2021 جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای مینی سریال Mare of Easttown از آن خود کرد با چهره های متفاوت در یکی از فیلم هایش حاضر شد و همین تفاوت چهره او در فیلم ” mare of easttown accent ” که سالها پس از فیلم تایتانیک ساخته شده است و البته با آثار گریم نیز همراه بود و در ادامه این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف مشاهده میکنید، تفاوتش در فیلم های قدیمی و جدیدش را به نوعی نشان میدهد.

رز تایتانیک

خلاصه‌ی زندگینامه کیت وینسلت

کیت الیزابت وینسلت (Kate Elizabeth Winslet) در تاریخ پنجم اکتبر 1975 (13 مهر 1354) در ریدینگ برکشایر انگلستان متولد شد. پدر و مادرکیت بازیگر و پدربزرگ و مادربزرگ او نیز هر دو بازیگر و مدیر تئاتر بودند. کیت بازیگری را در 7 سالگی‌ شروع کرد و در یک سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت.

کیت تا کنون در آثار مختلفی بازی نموده و درخشیده است اما بازی در نقش اصلی یک فیلم عاشقانه حماسی به نام تایتانیک در سال 1997 او را به یک ستاره تمام‌ عیار تبدیل کرد. کیت الیزابت وینسلت تاکنون جوایز مختلفی از جمله سه جایزه گلدن گلوب دریافت کرده و از معدود بازیگرانی است که جایزه‌های اسکار، امی (Emmy) و گرمی (Grammy)، یعنی سه جایزه از چهار جایزه مهم حوزه سرگرمی آمریکا را به دست آورده است.

کیت وینسلت تاکنون سه بار ازدواج کرده و از هر ازدواجش یک فرزند دارد.