شکایت محسن افشانی پای اورا به دادگاه کشاند

انتشار تصویر عجیبی در استوری اینستاگرام محسن افشانی و دست به دست شدن آن در مدت زمان کوتاهی دراینستاگرام و ایجاد شایعات زیاد پیرامون این ماجرا باعث شد محسن افشانی به دادگاه شکایت کند و از طریق قانون این ماجرا را پیگیری کند.

محسن افشانی

در تماسی که با او داشتیم از این بازیگر درباره حواشی اخیر چند شب گذشته پرسیدیم که وی در خصوص انتشار عکس خصوصی اش در فضای مجازی عنوان کرد:من شکایت خود را جاری کرده ام و نتیجه آن رابه زودی منتقل خواهم کرد.

وی در پاسخ به دیگر پرسش های دیگر گفت:تا هنگامی که جواب شکایتم نیاید هیچ پاسخی نمی دهم. همچنین از او پرسیدیم که آیا صفحه شخصی وی هک شده است یا نه که او در این باره حاضر به پاسخ گویی نشد و تماس تلفنی را قطع کرد.

محسن افشانی بازیگر ترانه مادری و ماجرای استوری عجیبش

در پایان گفتنی است که وی شب گذشته با انتشار پستی از کسانی که برای وی حاشیه سازی کردند گلایه کرد. او در این متن نوشت :گر حکم شود که مست گیرند در شـهر هر آنچه هست گیرند. ولی ما که چیزی ندیدیم! اونی که واقعاً دیده بیاد به ما هم نشون بده… بالاخره که پام میرسه مملکتم! برسم، زخمی میکنم مسبب این حواشی رو! خیلی هاتون روز تاسوعا و عاشورا تهمت زدین بهم، حلالتون اما به این خرده آبرویی که دارم، صاحب همین روزا شاهده حقانیتمه… اگه بال و پَرَم بریزه، آبروم نمیریزه؛ با اینکه خیلیاتون با من طرف شدین! یه تنه همه تونو حریفم بسم الله من و چیزی که میدونم نبوده شما همه با وجدانتون جانمازاتون رو آب بکشید نوبت خجالت تون هم میرسه… با تک تکتون سرِ همون پُل معروفه چشم تو چشم میشم! “میگذریم” چون اینم میگذره.