ششمین سالگرد فوت پدر الهام پاوه‌نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که سریال چوب خط او روی آنتن شبکه سوم سیما است همزمان با سالروز درگذشت پدر خود، دل نوشته ای مملو از دلتنگی را منتشر کرد.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در ششمین سالگرد فوت پدر خود نوشت:

سلام بابا جان

سفر آسمانیت شش ساله شد هرچقدر هم نشانه های نگاهت از آسمان را بهم نشون بدی، اما من هنوز منتظرم از این خواب تلخِ دلتنگی بیدار بشم.

ببخش نشد امسال سر مزارت بیام اما محل فیلمبرداری در جایی هست که هر گوشه ش مملو از گیاه و سرسبزی و زیبایی و شکوفه است که تو عاشق هستی.

شاید شبیه به جایی که تویی که بی شک از زمین این روزهای ما حالش بهتر هست. بابا جان بیش از پیش به مهربانی بی اندازه و حمایت آسمانی ت نیاز داریم. لطفاً بیشتر به خوابم بیا.

می کَنَم الفبا را / روی لوحه ی سنگی / واو مثل ویرانی/ دال مثل دلتنگی / بعد از این اگر باشم در نبود خواهم بود / مثل تاب بی تابی / مثل رنگ بی رنگی. حسین منزوی

سریال همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام در سال 1374 اولین سریال تلویزیونی الهام پاوه نژاد بود که نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب می شود و اغلب علاقه مندان به تلویزیون هنوز هم او را با نقش مریم در سریال همسران می شناسند.

الهام پاوه نژاد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال چوب خط به کارگردانی حمید بهرامیان به همراه بازیگرانی همچون اکبر عبدی، علیرضا خمسه، مینا جعفرزاده و امیرمهدی ژوله حضور دارد. این سریال با مضمون کمدی و اجتماعی هر شب از شبکه سوم تلویزین در حال پخش است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف