شباهت احمد ایراندوست به دختر ناصرالدین شاه

این روزها و همزمان با پخش سریال جیران آخرین ساخته حسن فتحی از شبکه نمایش خانگی، بار دیگر شکل و شمایل زنان قاجار مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

غول برره

احمد ایراندوست بازیگر طناز کشورمان و غول معروف شبهای برره که شباهت عجیبش با زنان قاجار به خصوص دختر ناصرالدین شاه سوژه بسیاری از کاربران در اینستاگرام شده است، صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری که در این بخش از چهره ها در ویکی‌لایف مشاهده می کنید و شوخی جالبی با دختر ناصرالدین شاه به روز کرد.

احمد ایراندوست غول معروف شبهای برره و بادیگارد هنرمندان هالیوودی به تازگی در صفحه اینستاگرام خود تصویری از دختر ناصر الدین شاه منتشر کرد و نوشت:

بللللللللله خیلی شبیه هستیم نکنه فامیل در بیاییم ارث بهم میرسه فکر کنم ♥️♥️♥️ روحت شاد بدل مونث من

روی تصویر دختر ناصر الدین شاه که نوشته شده است:

دو سه شبه میاد به خوابم میگه ما فامیلیم و خواهر توام برو ادعای ارث و میراث کن من زجر زیاد کشیدم تو در آسایش باشی، کجا برم؟؟؟

جالب است بدانید ایرانیان در دوران قاجار ملاک زیبایی زن را به جای صورت، به چاقی او می‌دانستند و همواره زنان فربه، از محبوبیت بیشتری در دربار شاهان قاجار برخوردار بودند. در آن زمان علاوه بر شکم بزرگ، داشتن غبغب یکی از مهم ترین زینت های زن به شمار می رفته است، انیس الدوله (زیباترین زن عهد قاجار) دارای غبغبی بسیار بزرگ و به اصطلاح هفت طبقه بوده است.