سلبریتی‌های هالیوود که مخفیانه ازواج کردند

بسیاری از سلبریتی های دنیا هستند که قصد نداشتند هیچ گاه ازدواج خود را علنی کنند و در نتیجه آن را شبیه به یک راز پنهان نگه داشتند. آن ها عقیده داشتند که زندگی خصوصی را باید کاملاً خصوصی نگه داشت اما بالاخره تحت شرایط مختلف ازدواج آن ها بر همگان علنی شد. در این قسمت از چهره ها در ویکی‌لایف قصد داریم که این افراد مشهور را به شما معرفی کنیم.

ازدواج پنهانی هالیوودی ها

انا فاریس و مایکل برت

این دو نفر در جولای 2021 ازدواج کردند و با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. آن ها به یکباره احساس کردند که با هم تفاهم داند و همین باعث شد که در واشنگتن ازدواج کنند اما تا مدت ها این ازدواج و زندگی مشترک را پنهان نگه داشتند تا اینکه خبرهایی درز کرد که این دو با هم ازدواج کرده اند و بعد خودشان تصمیم گرفتند که موضوع را تایید کنند.

اما بونتون و جید جونز

این خواننده در سال 2021 در مورد مراسم عروسی اش پست گذاشت و تصمیم گرفت که همسر جدیدش را اعلام کند درحالیکه این ازدواج و باهم بودن تازگی نداشت و قبل از آن، این دو نفر در سال 1998 با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده بودند و در این مدت کاملا این زندگی مشترک خود را پنهانی و دور از چشم عموم پیش برده بودند.

دون چیدل و بریجید کولتر

این دو نفر از سال 1992 با یکدیگر آشنا و ازدواج کردند و در سال 2021 تازه این موضوع را تایید کردند. در تمام این مدت آن ها دور از چشم بقیه با یکدیگر ازدواج کرده بودند و دختری هم داشتند اما کسی از این موضوع مطلع نبود تا این که در شرایط کرونا بالاخره ازدواج خود را علنی کردند.

الیزابت اولسن و رابی ارنت

این دو بعد از مدت ها آشنایی تصمیم گرفتند که با یکدیگر ازدواج کنند اما مدت زمان طولانی ازدواج و زندگی مشترکشان را از چشم دیگران پنهان کرده بودند که در ژوئن سال 2021 ازدواج خود را علنی کردند و به سایرین این موضوع را اطلاع دادند و گفتند که در سال 2019 با یکدیگر ازدواج کرده بودند.

جاستین هارتلی و سوفیا پرناس

این زوج 44 ساله و 31 ساله در ماه می سال 2021 در یک مصاحبه، طرفداران خود را غافلگیر کرده و خبر ازدواج خود را علنی کردند. در حالی که مدتها قبل حلقه نامزدی خود را تهیه کرده و رسما ازدواج کرده بودند اما تصمیم نداشتند که این خبر را علنی اعلام کنند. آن ها در سال 2015 با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده بودند اما تمام طول این مدت در بین عموم با هم ظاهر نشده بودند.

آریانا گرانده و دالتون گومز

این دو خبر ازدواج خود را در ماه می سال 2021 منتشر کردند و مراسم خود را نیز تا قبل از آن به صورت عمومی برگزار نکرده بودند. آن ها در دسامبر سال 2007 با هم نامزد کردند و در مراسم نامزدی آن ها کم تر از 20 نفر مهمان حضور داشت به همین دلیل کسی از این ازدواج مطلع نبود اما بالاخره تصمیم گرفتند که ازدواج خود را علنی کنند.

اوربی پلازا و جف بائنا

پلازا در سال 2021 با یک پست اینستاگرامی اعلام کرد که با دوست و همکارش ازدواج کرده است. البته که آن ها چندین سال قبل با یکدیگر ازدواج کرده بودند اما قصد نداشتند این موضوع را به دیگران اعلام کنند زیرا عقیده داشتند که زندگی خصوصی شان مربوط به خود آن ها است. ظاهراً آن طور که معلوم است این زوج معروف، از سال 2017 با یکدیگر ازدواج کرده بودند.

ارین لیم و جوشوآ رودز

این دو نفر در مارس سال 2021 در توییتر ازدواج خود را اعلام کردند اما از خیلی قبل با هم آشنایی داشتند و نامزدی آن ها نیز مدتها پیش از انتشار این خبر اتفاق افتاده بود. دو سال قبل از اینکه ازدواج آنها علنی شود، این دو هم همدیگر را می شناختند و قصد ازدواج داشتند اما این موضوع را دیر اعلام کردند.

کلو سوینجی و سینیسا مک کوئیک

این زوج در مارس 2021 اعلام کردند که با هم ازدواج کرده اند در حالی که خیلی قبل از آن یکدیگر را می شناخته و زندگی مشترکشان را آغاز کرده بودند. کلو و همسرش در سالگرد ازدواجشان ازدواج خود را علنی کردند و عقیده داشتند که بهتر است از ازدواج خود مطمئن بشوند و بعد آن را علنی کنند. دقیقاً همه چیز زمانی برملا شد که این دو منتظر تولد نوزاد پسر خود بودند.

نیکولاس کیج و ریکو شیباتا

آن ها در16 فوریه سال پیش با یکدیگر در لاس وگاس، مراسم عروسی گرفته بودند. از خیلی قبل با هم نامزد بودند و یک سال هم از ازدواج پنهانی آنها میگذشت تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتند ازدواج خود را علنی کنند.

کریستن ویگ و اوی روتمن

این دو در فوریه سال 2021 در یک مصاحبه اعلام کردند که با هم ازدواج کرده اند و از این که کنار هم هستند بسیار خوشحالند. حتی اعلام کردند که فرزندشان در راه است و قرار است همه چیز در زندگی مشترک آنها بهتر شود. در حقیقت آن ها در آگوست سال 2019 با یکدیگر ازدواج کرده بودند اما تصمیم نداشتند این موضوع را علنی کنند.

تایسا فارمیگا و هادلی کلاین

این دو از آگوست سال 2020 با یکدیگر پیمان ازدواج بسته بودند اما تا ماه نوامبر این موضوع را اعلام نکردند. اعلام کردن آن ها از طریق یک پست اینستاگرامی بود که باعث شد تعجب طرفدارانشان برانگیخته شود و در روز شکرگزاری همه چیز را برای دیگران شرح دادند.

اسکارلت جوهانسون و کالین جست

این دو نفر در اکتبر سال 2020 در یک پست اینستاگرامی ازدواج خود را اعلام کردند. در حالی که خیلی پیش از این یکدیگر را می شناختند و با هم ازدواج کرده بودند اما قصد داشتند که این موضوع و در خفا ماندن ازدواجشان ادامه پیدا کند تا این که در شرایط کرونا نظرشان عوض شد.

لاری دیوید اشلی اندروود

این دو در کالیفرنیا در اکتبر سال 2020 ازدواج خود را اعلام کردند. در حالی که از سال 2017 قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند و همان زمان هم ازدواج کردند اما می خواستند که این موضوع را به کسی نگویند تا اینکه در دوران کرونا تصمیم آن ها عوض شد و زمانی ازدواج خود را اعلام کردند که فرزند هم داشتند.

راون سایمون و میراندا مادای

این بازیگر خانم از طریق اینستاگرام ازدواج خود و همسرش را اعلام کرد. آقای بازیگر در پست اینستاگرامی در صفحه خودش ازدواج خود را با عکس های صبحانه در کنار همسرش منتشر کرد. آن ها در سال 2020 ازدواج خود را علنی کردند که البته چند سال قبل این اتفاق افتاده بود.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف