سلبریتی‌های مشهوری که تحصیلاتشان دیپلم میباشد

برخی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون که عملکرد موفقی در عرصه بازیگری دارند تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم ادامه داده و با دنبال کردن آرزوهایشان، دور درس و ادامه تحصیل را خط کشیدند.

بازیگران دیپلمه

اگرچه تحصیلات یکی از راههای مهم برای رسیدن به موفقیت است اما این بازیگران ثابت کرده اند که با تلاش و پشتکار بسسیار هم می توانند در حرفه خود موفق باشند.

با ادامه این بخش از ویکی‌لایف با ما همراه باشید تا بازیگران موفقی که تحصیلات دانشگاهی ندارند آشنا شوید.

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و بارها در برنامه دورهمی گفته است که تحصیلات خود را به سختی به دیپلم رسانده است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر موفق سینما و سریال شهرزاد دارای مدرک دیپلم می باشد و تحصیلات خود را ادامه نداده است. بازیگر فیلم فروشنده پس از حضور در من ترانه 15 سال دارم مسیر بازیگری را ادامه داده و موفقیت خود را در این زمینه دنبال کرد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر،مجری و کارگردان کشورمان که موفق به دریافت جایزه اسکار برای حضور در فیلم فروشنده شد دارای مدرک دیپلم است. او دانشجوی انصرافی رشته روانشناسی از دانشگاه می باشد.

امین حیایی

امین حیایی بازیگر موفق سینما و تلویزیون کشورمان دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و تحصیل در رشته کامپیوتر را در دانشگاه نیمه کاره رها کرد. امین حیایی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر از جشنواره فجر شده است.

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی سوپراستار دهه 80 که تاکنون یکی از ستاره های سینما محسوب می شود دارای مدرک تحصیلی دیپلم است. هدیه تهرانی تاکنون دوبار موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فجر و کسب جوایز مختلف سینمایی شده است.

باران کوثری

باران کوثری یکی دیگر از بازیگران موفق سینما است که دارای مدرک دیپلم است و موفقیت خود را در مسیر بازیگری دنبال می کند. او تاکنون دوبار موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن در جشنواره فجر شده است.

رامبد جوان 

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان مدرک تحصیلی خود را دیپلم اعلام کرده و تحصیلات خود را ادامه نداده است. او تاکنون در بخشهای بازیگری، کارگردانی و تهیه کنندگی برنامه موفق به دریافت جوایزی همچون سیمرغ بلورین شده است.

میترا حجار

میترا حجار بازیگر دیگر کشورمان است که تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در رشته ریاضی فیزیک ادامه داده و از آن پس مشغول فعالیت در رشته بازیگری شد.

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سنیما و تلویزیون که در سالهای اخیر در عرصه فیلم های کمدی، موفق بوده است دانشجوی انصرافی رشته تئاتر و دارای مدرک دیپلم تجربی است.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف