سلبریتی‌هایی که متولد 21 اسفند هستند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 21 اسفند رسیدیم. به نظر شما امروز 21 اسفند همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ؟! اگر شما هم متولد اسفند هستید و دوست دارید که بدانید سالروز تولد شما با کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز است همراه ما باشید.

چهره های مشهور ایرانی

وحید جلیلوند

وحید جلیلوند بازیگر، مجری، صداپیشه و کارگردان کشورمان 21 اسفند 1354 در تهران متولد شد.

این بازیگر و کارگردان کشورمان فعالیت هنری را از 15 سالگی با بازی در تئاتر بعد از آن با گویندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی در رادیو آغاز کرد.

وحید جلیلوند اولین بار در سال 1388 با بازی در سریال نردبام آسمان به کارگردانی محمدحسین لطیفی، در نقش غیاث الدین جمشید کاشانی، اخترشناس و ریاضی‌دان مشهور ایرانی به دنیای بازیگری راه یافت.

اولین فیلم سینمایی بلند وحید جلیلوند در سال 1393 به نام چهارشنبه 19 اردیبهشت در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد و در بخش نگاه نو، سیمرغ بلورین بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را کسب کرد.

فیلم سینمایی بدون تاریخ، بدون امضا که وحید جلیلوند کارگردانی، نویسندگی فیلمنامه و تدوین آن را به عهده داشته است، موفق به دریافت چندین نامزدی و سیمرغ بلورین از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شد و در جشنواره ونیز نیز افتخاراتی برای سینمای ایران به ارمغان آورد.

گردآوری شده توسط تیم ویکی‌لایف